Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukám költözzön be hozzá,...

Anyukám költözzön be hozzá, vagy a gyerekek menjenek?

Figyelt kérdés

Májusban lesz a házassági évfordulónk és a 25. szülinapom is, elutazunk kettesben a férjemmel. Viszont nem tudom, melyik verzió lenne a jobb...

Ha addig anyukám költözne hozzánk, vagy inkább a gyerekek mennének hozzájuk. A lányunk most lesz 5 éves, a fiunk 7 hónapos lesz akkor. Van ott is külön baba- és gyerekszoba, nem ez lenne az első ottalvás, de most lennének ott egyhuzamban ennyi időt (10 napra megyünk).


2017. ápr. 12. 17:16
1 2
 11/17 piroska és a farkas ***** válasza:
61%
Azért a " kus kikapcsolódás" és a 10 nap nem ugyanaz. Lepontozhat bárki, h miért írok véleményt, ha nem is volt kérdés, de én nem értem, őszintén, h miért olyan nehéz a picigyerekes időszakban lemondani az ilyesmiről? Lehet, h jól ismeri a nagyit, de egyik nagyi sem az Anya v Apa. Eleve az igényt sem értem, hát kettőnk ünnepében épp az a legnagyobb ajándék, h családdá lettünk. Aláírom, kellenek a férj- feleség élmények, de nem több napig.
2017. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket, bár nem igazán kapcsolódtak a kérdésemhez...

Szerintem minden családnál más fér bele. Valaki még az 5-6 évest sem hagyja másra akár csak egy éjszakára, de ettől nem lesz szerintem rosszabb, vagy jobb szülő. Ugyanis nem ez számít.

Mi sem havonta bízzuk másra őket, és nem is szeretnék egy anonim oldalon eldöntendő kérdést csinálni abból, hogy mehetünk-e nyaralni a férjemmel kettesben, vagy nem.

2017. ápr. 12. 21:01
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Uhh, 10 napra itthon hagyni a hét hónapos babát...nem semmi. Kikapcsolódni 2-3 nap alatt is ki lehet, bár mondjuk én annyi időre se hagynék itt egy ilyen pici gyereket. Majd azért vigyázz, hogy legalább megismerjen ha visszajössz.
2017. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%
Én a nagyobb gyerkőcöt sem lennék képes ilyen hosszú időre itthon hagyni. A félévest pedig...hát...tényleg sokféle család létezik.
2017. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Én nem véleményezem hogy 10 napra itthon hagyod a picit,ti dolgotok! Viszont szerintem a picinek sokkal könnyebb a saját környezetében. Mi a 9hónaposommal 2estét a nagyszülőknél töltöttünk és a pici nem igazán találta a helyét... meg persze minden helyben van és nem kell bőrönből turkálni minden ruhát...főleg a bodyt amikor hát középig ér a kaki 😁
2017. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

Mi gyerekkent pici korunktol kezdve nagyszuleinknel toltottunk minden szunetet.

Egesz nyaron kint voltunk mamameknal.

Eletem legszebb elmenyei azok.falun laknak,mi varosban.nem sok varosi gyereknek van olyan szep gyerekkora mint nekunk.papammal mentunk az erdobe,ki a foldekre,oriasi elmenyek voltak.

Az en gyerekeim is sokat vannak a nagyszuleiknel.

A legkisebb 4 hos koratol alszik mamaknal.7 hos volt mikor felujitas miatt 1 hetet a mamanal volt.

Nincs ebben semmi rossz.aki nem viszi az az o baja.

2017. ápr. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi két éve 8 napra mentünk el külföldre, ugyanígy házassági évforduló miatt, akkor anyukámék jöttek át, hogy a lányok a saját környezetükbe legyenek (4 és 2 évesek voltak ekkor).

Mi egy településen lakunk, így nem volt gond, könnyebben megoldott volt.

Ettől függetlenül aludtak már a nagyszülőknél többször is, de erre a hosszabb időre így volt kényelmesebb.

2017. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!