Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idö után jelentkezik a...

Mennyi idö után jelentkezik a tejallergia ha van?

Figyelt kérdés
Eddig HAs tàpszer ivott a lànyom. Hozzàtàplàlunk és elkezdtük a tejpépet. Elsö nap egy negyed adagot kevertem be (dobozra irt adagolàs szerint), màsnap egy felet. Eddig nem jelentkezett semmi panasz. Ezek szerint nem is lesz vagy huzamosabb ideig kell kapnia hogy jelentkezzen vmi tünet?

2017. ápr. 18. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam tejallergiás és HA tápszer mellett is volt panasza. Igaz doki nem vett komolyan, hogy hasfájós majd kinövi, 7 hónaposan gondoltam megpróbálok tejpépet adni neki, nem kapott sokat de 1-2 órával utána már nagyon híg széklete volt. Na ezután kapott neki való tápszert legalább. Neked ha nem hasfájós a babád és most se volt 2 alkalom után se panasz, az már jó.
2017. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*amúgy azóta igazolt tejfehérje allergiás, ekkor még nem tudtuk, hogy laktóz vagy tejfehérje. Csak 1 éves kora után vizsgálták rá.
2017. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az igazi allergia rogton jelentkezik, sulyos tunetek formajaban.

Az enyem is csak ha-t kapott de azota mar regen bevezettunk mindent etelt problema nelkul.

2017. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál majdnem két évesen tudtuk meg,hogy allergiás a tehéntejre.Semmi tünete nem volt.és nincs is,kivéve,hogy nehezen kakál tőle.
2017. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!