Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány kg a 2 éves gyermeked?...

Hány kg a 2 éves gyermeked? Kislanyom 12,5 kg, nagyon rossz az etvagya, a sulya stagnal honapok ota.

Figyelt kérdés

Szerintem keves ez a suly, bar nyilvan a novekedesi gorbek alapjan teljesen rendben van...

ez a suly a szuletesi sulyanak haromszorosa, amit ugye 1 eves korara kellett volna elernie, most pedig mar 2.


2017. ápr. 20. 13:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

4+ kilós gyereknek nem kell tripláznia 1 éves korára, ne ahhoz viszonyíts!


2 évesen 87 cm, 11 kg volt. Teljesen átlagos. Kis pocak, vékony karok, lábak.

2017. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Igen, latom most mar, hogy ez a suly akkor ezek szerint teljesen atlagosnak, normalisnak mondhato ebben a korban.

Igazabol nem is az zavar, hogy ennyi a sulya, hanem az, hogy tudom, hogy azert ennyi, mert nem eszik. Pl. az ebedje 4 kanal turosteszta, de van, amikor egyaltalan nem akar semmit enni, hiaba kinalom 5 felevel.

2. gyerekem, tehat tudom, hogy mit es mennyit kellene enni egy 2 evesnek.

Az eddigi orvos nem foglalkozott vele, most valtottam orvost, felirta neki a vasat, folsavat, mert lehet, hogy a verszegenyseg okozza az etvagytalansagot, eddig semmi valtozas. Lehet, hogy lesz vervetel is, remelem nem derul ki semmilyen erzekenyseg vagy allergia stb.


Valakinek tipp, otlet esetleg?

2017. ápr. 20. 20:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Főzz pl valami paradicsomtésztásat
2017. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sztem teljesen megfelelö a gyerköcöd súlya:) és ilyen korban már pár honap stagnálás is normális,már nem hiznak olyan ütemben.

Én két éves lányom 10 kg, kb 86 cm, nem nagy étvágyu, de megeszi amennyire neki szüksége van:) én is kistermetü vagyok,ö is az,nem aggodok:)

2017. ápr. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!