Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy 34 hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A baba apukája ezt több okból sem tudja... De most, hogy 4 hét múlva lesz egy kislányom, rájöttem, hogy nem élhetünk így.

De hogy lehet ezt megmondani valakinek?

"Szia, bocsi hogy zavarlak, tudom, hogy fél éve nem állok veled szóba, de 1 hónap múlva apa leszel." ?!


2017. ápr. 22. 09:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Igen, lassan jöhetne a gyerektartás. :D Ha te bevállaltad egyedül a gyereket akkor hagyd békén azt a pasit. Min változtatna ha tudná? Feltételezem se téged, se a babát nem akarja.
2017. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem a pénzre kell rögtön gondolni. Semmi szükségem nincs tőle anyagi támogatásra, így is megvan mindenünk.

Oké, hogy most Pesten élek, meg itt van a lakásom, de a szülővárosunk ugyanaz, a szüleink is ismerik egymást.

Velem akart lenni, de elég bonyolult volt már akkor is a kapcsolatunk, plusz én nem is akartam először a babát, szinte az utolsó pillanatban gondoltam meg magam. Akkor nagyon vegyes érzelmeim voltak az apukája iránt és úgy voltam vele, hogy semmi szükség rá, hogy tudjon róla.

Anyukám tud erről, a nevelőapám, az igazi apám, a nagyszüleim és a három legjobb barátnőm és az orvosom. És mivel csak vele volt egész életemben szexuális kapcsolatom, nem lenne nehéz rájönni, hogy a baba az övé (főleg, hogyha hasonlítani is fognak).

2017. ápr. 22. 09:16
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy leírtad, máshogy nem lehet.

Gondolod, hogy egyszerűbb lesz megmondani, ha már megszületett?

Ess túl rajta, hallgasd végig az ordítást és kész.

2017. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy ahogy írtad "szia,bocsi hogy zavarlak....

Szebben nem lehet, mindenféleképp ki lesz borulva. Közlés ként mond el hogy terhes vagy tőle és nem sokára szülsz, ha kiabál nyomd ki . Hagyj neki időt hogy megnyugodjon és összeszedje a gondolatai.

2017. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két ilyen ismerösöm/barátom is volt akik így jártak.

Szerintem annyira gusztustalan a lánytól ez a dolog, mindegy mi volt az oka.


Mindkét fiunál eltitkolta a lány. Az egyiknél a szülés után oda vitte a gyereket, a másiknál közvetlen a szülés elött szólt...


Mindkét fiú nagyon jó apa lett, és mindkét fiu szülei magasabb anyagiakkal rendelkeznek, és mindkét esetben a nagyszülök szuper nagyszülök. De a férjem nagynénje kért apaságit, mert ö felháborítonak tartotta, hogy eltitkolta a lány... Szerencsére azért a lány normális volt, és a nagyszülöknél is rendszeresen van a gyerek...


De te se csodálkozz, ha kérnek majd egy apaságit töled. Ha a az elején szólsz senki nem kövezne meg...

A szüleidet sem értem, hogy nekik sem volt annyi eszük, hogy beszéljenek veled, hogy szolj az apának? Vagy ök is vicces kis gyerek szinten élnek mint te?

2017. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Ezt valoban nem lehet cifrazni, elmondod es kesz. De elitelendo dolgot csinaltal, en rettenetesen haragudnek.

Lehet hogy azota parkapcsolata van, amit te most szet fogsz zuzni....mig ha az elejen megmondtad volna neki, o ennek az informacionak a tudataban elt volna es ismerkedett volna (ha ismerkedett volna igy egyelore).

2017. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Anyáék mondták, hogy ezt nem így kéne, meg hogyha megtartom, tudnia kell róla, hiszen ugyanúgy köze van neki a babához, mint nekem.

De hallani sem akartam erről és annyira határozott voltam, hogy pár hét után belenyugodtak és ők sem erőltették, hogy beszéljek vele a piciről.

2017. ápr. 22. 10:12
 8/22 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi esszel gyereket vallalni...Hany eves vagy, 17?
2017. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Hat akkor hibaztal igen, ezen mar nem tudsz valtoztatni. Most meg nem lehet mit tenni, vallalod ha duhos lesz.
2017. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Joga van tudni és korábban is joga lett volna, úgyhogy pótold be minél előbb. Én személyesen tenném, még ha számítanék is némi kiborulásra. Szüksége lesz a gyerekednek apára, ne tiltsd el tőle, persze olyan is előfordulhat, hogy látni sem akarja majd.
2017. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!