Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17000 km van köztünk, hogy...

17000 km van köztünk, hogy mondjam meg, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem mindig volt így, csak szeptember óta van ez a hatalmas távolság közöttünk, de így is elég gyakran együtt tudtunk lenni, aminek a következménye egy baba lett...

Holnap este megyek orvoshoz, de fogalmam sincs, hogy a baba apukájának ezt hogy mondja meg.

Mármint ez nem olyan, amit egy "Hogy vagy?" kérdés után elmond az ember. De legközelebb februárban találkozunk, addig meg nem tudom, húzzam-e. Fogalmam sincs, hogyan kellene...


2016. jan. 10. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak siman mondd el, hogy babat varsz. Gondolom van olyan szinten a kapcsolatotok, ha mar terhes vagy tole.
2016. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez így tényleg nehéz én lehet csak célozgatnék rá mint pl nagyon várunk jaza hiányzol nekünk, mi is nagyon szeretünkbés utána már adja magát a dolog. Mióta vagytok együtt? Terveztétek? Ha igen akkor küldj képet neki uh képet ha lesz vagy raksz a hasadra két baba cipőt és lefotózod. De te ismered a párod..
2016. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Peti, terhes vagyok. Én azt szeretném, ha.... Neked mi a velemenyed?
2016. jan. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem terveztétek, akkor inkább el se mondd mert többé nem látod...
2016. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vqgytok együtt?

És meddig lesz ekkora a távolság?

2016. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
17000 km?
2016. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, 17000 km, nem lett több nulla. :)


Igazából ez már nem párkapcsolat.

Kiskorunk óta ismerjük egymást, 13-16 éves korunkig együtt voltunk, aztán két évet nem, majd újra együtt 5 évet, de akkor már össze is költözünk. Utána szakítottunk, barátok maradtunk, majd fél év múlva elkezdtünk kettesben találkozgatni. Ez tartott májustól júliusig, amikor kapott egy ajánlatot, a Föld másik végén... Nem akarta elfogadni, de én szerettem volna. Ez egy jó lehetőség neki, erre vágyott mondhatni és nem akartam, hogy miattam dobja el. Az én életemet pedig nem adtam volna fel itt, így megbeszéltük, hogy találkozunk, amilyen gyakran csak tudunk, de éljük a saját életünket.


De a hihetetlen az egészben az, hogy három elismert orvos is megerősítette, hogy nekem szinte lehetetlen, hogy természetes úton babám legyen...

2016. jan. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!