Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ostobaság filmből...

Szerintetek ostobaság filmből elnevezni a babát?

Figyelt kérdés

A nővérem babája lesz, kérte hogy véleményezzem a születendő babája nevét, viszont én nem tudom mit mondjak.


A baba neve Bánki Anna lenne, az Abigél című film miatt, mivel abban a nővérem kedvence az a lány, akit Bánki Annának hívnak.


Édesanyánk szerint ez ostobaság.

Szerintem a név szép, csak azon gondolkodom, hogy mégis filmből van..


Vélemények?



#film #baba #kislány #Abigél #név filmből
2017. ápr. 22. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy teljesen elfogadhato nevet ad, ezert nincs semmi gond :) Ugysem fogja egyebkent senki tudni hogy filmbol van, a gyerkoc korosztalya egyaltalan nem fogja ismerni a filmet ugyanis.
2017. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Oh hány olyan ember él akinek a neve egy híres személynek is a neve...

Bánki Anna még nem is olyan felntünö ennél vannak durvábbak is.


DE minden szülö úgy ad nevet, hogy közben egy kép van benne.

Pl ha volt egy személy akit nem szeretett akkor olyan nevet vagy hasonló nevet nem fog adni a gyereknének. Nekem pl ilyen a bea. Minden egyes bea akit ismertem nem volt annyira szimpatikus.

Férjemnek a paula név nagyon tetszett, de nekem mindig egy sorozat jutott eszembe...


Az egyik lányom Emma lett, ott az elképzelésem egy barnahajú kislány volt. Erre egy aranyszöke gyerekünk született... De akkor is Emma lett.

2017. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Az Abigél is gyakoribbá vált név mostanában. Egyébként én régen láttam a filmet, tetszett is, de fogalmam sincs, hogy hívták a lányokat benne. Szerintem, aki nem annyira rajongó, hogy párévente megnézze, szintén nem fog emlékezni rá, ha meg mégis, gondolhatja véletlen egybeesésnek, hiszen az Anna tényleg nagyon gyakori név. Szóval szerintem vállalható, nem annyira egyértelmű, mint az Anakin vagy a Frodó. Azért készüljön fel a tesód, hogy a gyerek jó eséllyel egyáltalán nem fog hasonlítani :)
2017. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Imádom a könyvet meg a filmet is, szuper! Nem zavarna ha így hívnák. Le pontozni, az enyém Sophie lesz a Jók és Rosszak iskolája c. filmből. Ez van.
2017. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
A Szofi nekem is tetszik, de Magyarorszagon nem tudod Sophie-nak anyakonyveztetni utolso. Itt eltek?
2017. ápr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, és mindenképpen az Abigélből akartak nevet választani, még ha a vezetéknév nem is azonos, mint a filmben, pl. Vitay Georgina, Torma Piroska, Salm Gizella (na azért az utóbbit talán nem akarták :D )
2017. ápr. 22. 11:49
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Én is filmből neveztem el, bár nem a szereplő miatt csak a filmbe megtetszett ez a név és pont terhesen néztük a film maratonját.

És enyém még nem is ilyen romantikus mint a növéredé, halálos iramból kapta a Dominik nevet.

Bár szerintem ha nagy kamasz lesz menőnek fogja tartani :)

Én nevem se jobb, én a Micsoda nő című filmből kaptam a Vivien nevet és mindenki tudja hogy kit játszott Julia Roberts.. :D

2017. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik 🙂

Jóbaratok fan vagyok . Mikor meghallottam Racher kislányának a nevét beleszerettem 😄 Akkor eldöntöttem ( 13 evvel ezelőtt ) ha kislányom lesz akkor az Emma nevet kapja

Es így is lett .

2017. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

*Rachel

Bocsánat 😄

2017. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én az Arany emberből kaptam a nevem:-) Gyakoribb ez mint gondolnád, én nem akadnék fent. Már más lenne ha egy film miatt mondjuk Árvennek, Frodónak vagy Gandalfnak akarná nevezni(mind adható név).
2017. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!