Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamak, rakszureses kerdes?

Kismamak, rakszureses kerdes?

Figyelt kérdés

Mikor csinaltassak rakszurest szules utan? Nem akarom, hogy "bezavarjon" valami, hiszen mar volt olyan hogy egy egyszeru gombas fertozes miatt p3 lett az eredmenyem. Szules ota 8 honap telt el, de oszinten szolva egyaltalan nem erzem, hogy teljesen a regi vagyok. Valahogy "erzem a mehemet" (nem igazan tudom korulirni). Nem szoptatok, 6 hetesen ultrahanggal is megneztek es minden oke volt, azota sem volt rendellenes verzesem es fajdalmam.

Nem szeretnek feleslegesen menni, 80 ezer forintot fizettem a legutobbi "p3 kalandomert" amirol kiderult h csak egy gombas fertozes okozta amirol amugy tudtam de 3 kontrollra visszarendeltek.


2017. ápr. 26. 00:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is az elso vizsgalatnal (7 hetesen) majd a szules utan 8 hettel (ami a 6 hetes vizsgalat volt,csak egybol mensiztem is,es ezert csuszott)

Marc.24.en szultem juni 24.en spiralt rakott a dokim.

Szerintem is menj el.nezesd meg.

2017. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Biztos h megyek. Most olvastam h 9 honap mire teljesen regeneralodik a mehszaj...sztem akkor megyek az mar csak 1 honap.
2017. ápr. 26. 13:35
 13/13 A kérdező kommentje:
Bar oszinten szolva en kicsit felfujtnak tartom ezt a mehnyakrak-parat. Azota h kapott oriasplakatokat meg reklamkampanyt, ezen parazik mindenki. Amivel csak az a gond hogy ennyi erovel jarhatna az ember evente vegbeltukrozesre, pajzsmirigyvizsgalatra, sot egesz teszes ct-re is (nem egy ismerosom csontrakban halt meg fiatalon). Azt meg plane nem ertem miert ajanlott terhesen (akkor a tobbi raktipusra miert nem szurnek?). Csak azert vagyok kicsit kiakadva, mert engem a p3-mal, amit gomba okozott, muteni akartak..lehet h teherbe sem estem volna utana.
2017. ápr. 26. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!