Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talalkoztal mar igazan idegesi...

Talalkoztal mar igazan idegesito kismamaval, mivel akasztott ki?

Figyelt kérdés
Valo eletbol (nem interneten latottakbol) milyen kismamak mennek az agyadra es mivel? Hogy kezeled oket?
2017. ápr. 28. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Amikor tele torokkal kiabál gyerekével, netán meg is veri. Mikor az utcán láttam ilyen esetet, rászóltam és még neki állt feljebb. Azt mondta hogy az ő gyereke és azt csinál vele amit akar.
2017. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Sogornom! Meghozza azzal, hogy vegig cigizte a terhessegeit! Idiota...., nagyon idegesitett mikor lattam, fel tudtam volna pofozni!
2017. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Sógornőm azzal, hogy semmit nem ehetett a gyerek kb. 2 éves kora előtt. Olyan 1,5 évesen kapott a nagyitól túrórudit, úgy felugrott, hogy azt hittem, valaki meghalt. :D Kiszedte a gyerek szájából a rudit.

Akkor sütöttem sajtos kiflit, de a kisfiú nem ehetett belőle 18 hónaposan, mert volt benne tej és azt nem ihat 2 éves koráig. :D Akkor alig szoptatott, de kiköpte a bonbont, amikor megérezte, hogy alkoholos. Meg ilyenek.

Most 3,5 éves a kisfiú, de szinte semmit nem eszik, csak kiflit.


Tesóm meg a másik véglet, csak anyatej. Még nyáron, 40 fokban sem adott vizet az akkor 3-4 hónapos unokaöcsémnek, csak ciciztette. Aztán 1évesen is még minden kaja előtt cici volt, csak utána evett "normális" kaját.


Én még csak most várok babát, biztos másoknak meg én leszek halál idegesítő. :)

2017. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

A " bezzeg anyukától" a hideg ráz!


Kb egy idősek a gyerekeink. A játszón futunk vele össze.


"Az én fiam már" feláll, jár, már beszél

stb

Olyan okos, ügyes, szép.

A tiéd még hogy hogy nem csinálja?

Biztos azért elmaradott mert császárral szültél! Bezzeg én megszenvedtem vele!


És még sorolhatnám :)

Hát először nem is foglalkoztam vele, hadd mondja alapon. Aztán már annyira irritált hogy minden alkalommal felhozta ezeket, hogy ( először) szépen mondtam h a császár is szülés. Nem én választottam. És a gyerekek nem egyformán fejlődnek. Attól hogy még nem jár, beszél stb nekem (is) ő a legszebb,éegokosabb gyerkőc a világon.

Aztán már eréjesebben rászóltam hogy fejezze.

Persze úgy h a többiek is hallják a játszón ( már nem csak nekem volt tele vele...)

Azóta átszoktak másik játszótérre.


Probléma megoldva!

2017. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

En utalom mikor odajonnek a jatszon es 2 mondat mulva mar a szuleserol, szoptatasarol, a baba emeszteserol beszel..szerintem ez maganugy es nem erdekel! Meg attol hogy van gyerekunk, mar csak szulesrol es az intim dolgainkrol kell beszelnunk mas tema nem lehet? Azt is utalom mikor odajonnek h "de szep szeme van, remeljuk nem barnul be" miert egy barna szem mar nem is szep?

Egyelore ennyi de biztos lesz meg.

2017. ápr. 28. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

ilyennel nem, én szeretek ezekről beszélni...viszont azt nem bírom ha a szülő tajgetosz módon beszél a gyerekével..

Pl múltkor csúszdázott a lányom egy 4 év forma kislánnyal, a kislány hason csúszott le, az anyja rászólt, "ne mutass rossz példát...látod milyen buta??" kérdezte tőlem..nekem ez nagyon unszimpi volt hogy a saját gyerekéről így beszél..a kisebb gyereke meg kúszott a homokozóba, cumi a nyakába, fél percenként a szájába vette úgy 3 kanál homokkal ami folyamatosan ragadt rá..az anyja meg törölgette a cumit egy száraz zsepivel ami persze semmit nem ért, tőlünk a csap 10 méterre..annyi esze nem volt hogy lemossa vagy eltegye a cumit.

Vagy az utcán ha jön egy anya és rondán beszél a gyerekével (lakik itt ilyen): "olyan sötét vagy ba..meg mint a föld" ilyet mond egy 4 éves gyereknek..rossz hallgatni is.

meg persze idegesítenek a kisiskolást nyilvánosan szoptatók de ezt inkább el sem kezdem :)

2017. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!