Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet elfogadni más...

Miért nem lehet elfogadni más gyerek nevét?

Figyelt kérdés

Bárki vár itt névötleteket, azokra kár is válaszolni, mert minden válaszoló le van hurrogva. Én most nem az Oana, meg Leokádia és hasonló csúfodalmak kedvelőire gondolok, hanem kivétel nélkül minden névnél ez van.

Nekem csomó most divatos név nem tetszik, se a Mira, se a Léna pl, mégse szólom le, mert nem az én gyerekem.

Hogy lehetnek ilyen primitívek sokan?



#név #ronda név
2017. máj. 5. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Amiért mások ruháit, hajszínét, frizuráját, viselkedését, szóhasználatát, képzettségét, fizetését, zenei ízlését is leszólja mindenki.


Mindenkinek van véleménye, ez pedig egy véleménynyilvánító oldal, itt senki nem nyomja el magát, az életben senki nem fogja neked szemtől szemben megmondani a véleményét, mert nem kérdezted.(csak néhány elvetemült ember, de ez ritka) Itt kérdezik az embereket, ők meg elmondják, amit gondolnak. Milyen unalmas lenne a világ, ha mindenki ugyanazt gondolná.

2017. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Persze, de ezek az emberek nem mondanak saját véleményt, hogy nekem az Izolda tetszik vagy a lila szín, vagy mi, csak ócsárolják azt, aki kultúráltan válaszol.
2017. máj. 5. 21:11
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Te is leszóltál több nevet a kérdésedben.
2017. máj. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem. Ezek a kérdések általában úgy szólnak, hogy "Tetszik-e..?" vagy "Mi a véleményed...?"

A válaszadóknak joguk van leírni a véleményüket. Akkor is, ha azt gondolják, hogy az a név iszonyatos. Aki véleményt kér, számoljon vele, hogy lesz ilyen is- olyan is.

2017. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én az olyan kérdésekre gondolok, mikor fel kell sorolni a tetsző neveket. Én ilyenkor felsorolom, mi tetszik, nem b@.sztatom a másikat. Különben sem az a megállapítás, hogy ez szép az meg nem, hanem kinek mi az egyéni véleménye.

De feladom, nem magyarázok tovább.

2017. máj. 5. 21:34
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Akkor miért nem konkrétan így tetted fel a kérdést?

Különben így is jogom van felsorolni, ami tetszik és amit rettenetesnek tartok. Mi van, megsértették a gyereked nevét, aztán azon szívtad így fel magad? Mert ez egy tipikus, "semmit nem szeretnék megtudnék, csak panaszkodni jöttem" típusú kérdés.

2017. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Én teljesen megértem, mire gondolsz. A neves kérdésekre (és sajnos egyre több másikra is) sokszor olyan stílusban válaszolnak, hogy az katasztrófa.

Én kaptam már meg azt, hogy "aki ezt a nevet adja a gyerekének, az nem is ember".

2017. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Te is véleményt írtál fentebb, nem? De ha találkoznál egy Anyukával, aki mondaná, hogy a kislányát Leokádiának, Mirának, vagy Lénának hívják. Te sem mondanád, hogy: "Fú, micsoda Ruth ízlésed van lánynevek terén. Én a kutyámat sem nevezném így.". :D
2017. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, pedig az is egy vélemény. És írtam, aki kérdez, számítson rá, hogy választ is kap. Ez egy általános jelenség itt az egész oldalon.
2017. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem, kedves jó bunkó kérdező, az én gyerekem nevét senki sem szólta le :) Sőt, én sem szoktam senkiét, épp ezért nem értem, mire jó ez az egymásra köpködés, amit itt is csináltok pl, tisztelet a kivételnek.
2017. máj. 5. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!