Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposom mérgelődik,...

4 hónaposom mérgelődik, kiabál. Ez ilyen korban normális?

Figyelt kérdés

1 hónapja fedezte fel a hangját, folyamatosan hallatja, énekel. Amikor sétálni megyünk, el van, nézelődik, de ha játék van a kezében elkezdi "enni", csámcsog rajta. 5 perc után ez átmegy dühbe, agresszívan sikít, nyomja a szájába, mérges, eldobja és sír. Ha cumit kap megnyugszik.

Ma cumi nélkül sétáltunk, végig ordított. Sikítva sírt, mérgesen kiabált. Mielőtt mérges lett volna, szintén énekelt, majd egy idő után hangosan kiáltott többször és elégedetlen lett vagy mérges nem is tudom.. Ugye ez másnál is van? Vagy fejlődési gond? Mi lehet ez a düh?


Amúgy nincs túlöltözve, body, vékony nadrág, vékony hosszú ujjú. Sapkát is levettem róla mert izzadékony és a babakocsi napellenzője védi a szellőktől. Éhesnek nem éhes, általában evés után indulunk el. Útközben néha adok neki pár korty vizet is, mert nagyon meleg van.


2017. máj. 6. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a cumit jelezte. Amúgy lehet, hogy ezt a nagyon változékony időjárást is érzi. Ma rendkívül fülledt párás, idő van, holnap hidegfront. Amikor el kezdtél beszélni hozzá, akkor nem nyugodott meg?
2017. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem.. Próbáltam simítani az arcát, olyankor mindig magához húzza a kezem és megnyugszik, de az sem segített..

Remélem csak átmeneti dolog ez, mert nem jó így látni Őt.. Már egy két hete biztosan így van.. Felhergeli magát.

2017. máj. 6. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Jo Nektek hogy nagyon meleg van. Mi majd.megfagyunk itt.:D

Hol eltek? Magyarorszagon?

Amugy ez szerintem teljesen normalis,nem kell megijedni.

2017. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Én akkor tapasztaltam ilyen dühös kiabálást, amikor már szeretett volna valamit tenni a gyerek, de fizikailag még nem volt rá képes. Pl el akart venni egy játékot, de nem tudta megfogni, hasonlók.

Teljesen normális.

A kicsi még csak 3 hónapos, de már most kezd dühöngeni 😀

2017. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 4honaposom van. Én is tapasztalom ilyet. De én a fogára tippelek. Mert ha elkapja a kezem mint egy " kiskutya" ugy harap. Meg a csörgőket is folyamatosan rágja.
2017. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!