Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 3 hónapos baba vissza...

Egy 3 hónapos baba vissza tudja tenni magának a cumiját? Lehetséges?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám elkezdett sírni ahogy mosogattam, odanéztem, láttam hogy kiesett a cumi. Visszamentem hogy megtöröljem a kezem, de amire odamentem megint a szájában volt :O. Más nincs itthon. Lehetséges lenne hogy visszatette?
2017. máj. 6. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez inkább csak véletlen lehetett, mintsem szándékos. 3 hónaposan ez még korai lenne.
2017. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
kalimpálhatott éppen úgy hogy összejöjjön :)
2017. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen ez véletlen lehetett, lehet pont a kezébe akadt és a szájához nyult... Vagy bele akadt a kezébe kirántotta magának és ugyan azzal a mozdulattal vissza tette.

Még 6 hósan sem tudja megkeresni a cumit. Kivenni már kitudja, de ha véletlen kiesik még nem tudja tudatosan megkeresni.

2017. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbikom az ujját szopta, ő két hónaposan egy különleges technikával már bármikor a szájába tudta tenni a hüvelykujját. A kicsi cumis, 3 hónaposan nem emlékszem, de 5 hónaposan már jött-ment, és ha a keze ügyébe akadt egy cumi, rögtön bevette :)
2017. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyilván visszatette. Hogy most véletlen jött össze, vagy készakarva, majd kiderül.


Játékok után esetleg már nyúl? Keze ügyébe tett apró csörgőt megfog?

(Még egyébként nem elvárás, csak 4-5 hónaposan).

Lányom 3 hónaposan már csinálta, cserébe a nagymozgás nem ment, 1,5 évesen indult el, de a finommotorika azóta is erőssége.

2017. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En le is videoztam ahogy az enyem visszateszi kb ennyi idosen. Igaz meg esetlen volt de par honap mulva mar ejszaka a kisagyaban is megkereste a vilagito cumit es visszatette naganak.
2017. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én lányom 4 hós kora óta visszateszi. először nem kézzel, csak addig lökdöste, míg be tudta kapni, de kb 2-2,5 hónapja a kezével is.
2017. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ekkor max véletlenül hozta össze, szándékosan vagy 8 hónapos kortól. De az egyik hozzászóló babájával fordítva működik, nagymozgás terén korán csinált mindent, de finommotorikával még egy picit le is van maradva.
2017. máj. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!