Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16,5 hónapos fiú viselkedése...

16,5 hónapos fiú viselkedése normális?

Figyelt kérdés
A fiam viselkedése furcsa kicsit nekem. Egyedül nincs el csak nagyon ritkán! Egész nap vele kell foglalkozzak, különben sír. Ha már egy percre nem figyelek rá ordít, sír. A játékaival nem játszik, csak jön utánam és sír, hogy ve foglalkozzak. Amúgy nagyon értelmes, okos, kommznikatív kisfiú. Másnál is előfordult ilyen? Változik ez idővel?
2017. máj. 8. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy normális -e, de 16 hónapos lányom is ugyanezt csinálja az elmúlt pár hétben, pedig előtte szépen eljátszott magában is. Szeparációs szorongás második felvonás lehet szerintem
2017. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Normalis nyugi. Szeparacios szorongas, hullamokban jon elo meg 3 eves korig. Az en 22 honaposom ugyan ilyen- mar honapok ota.

Emelett tanitanod is kell, hogy jatszon egyedul.

2017. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha leköthető, akkor szerintem igen. Nálunk akkor van baj (most gondolok akár ilyenre hogy foga jön vagy hasa fáj stb) ha a közös játék is problémázással telik a részéről. Egyébként 19 hós és ha bent ülök a szobájában és olyan kedve van akkor negyed óra max és elunja magát. Ha kimegyek a szobából pattan fel és jön is utánam.
2017. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!