Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Autószimulációs" kiságy? Mi...

"Autószimulációs" kiságy? Mi a pontos neve? Árulják már valahol?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jegyeztem meg, mi a neve, vagy hogy hol láttam, olvastam róla.

A kislányunk 3 hónapos, nagyon jó baba. Viszont mostanában napközben alig akar elaludni, csak úgy tudom elérni, hogy aludjon, ha kocsikázunk fel-alá, akkor 10 percen belül alszik. Este viszont simán elaltatja apa (ő csinálja az esti (fürdetést, etetést, altatást mióta hazajöttünk a klinikáról).



Arra emlékszem, hogy a kiságy azt a hatást keltette, mintha a baba a mozgó autóban lenne, de semmi másra, még a márkájára sem. Akkor teljesen átsiklottam felette, nem gondoltam, hogy valaha ilyen kéne nekünk...


2017. máj. 11. 07:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Próbáltad kézben ringatni és amikor elalszik, akkor letenni? Babakocsiban friss levegőn? Simogatva elaltatni? Miután elalszik a kocsiban, kiveszed?
2017. máj. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is úgy emlékszem ez kb akkora mint egy bölcső, nem lesz jó, kinövi hamar. Anyuméknál bölcső volt mikor ott voltunk nála, 4 hónaposan vettek egy klassz utazóágyat, mert teljesen kinőtte.
2017. máj. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

[link]

Még nem lehet kapni, mire lehet kapni, addigra valószínűleg a lånyod is kinövi ezt. Nagyon gyorsan változnak még a kicsik szokásai. A babakocsiban se alszik el? Csak a kocsiban?

2017. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nahat ekkora okorseget!

Akkor inkabb vegyel egy adamo hintat ha annyira nem akarsz foglalkozni az altatassal.

Az is lehet, hogy 1-2 honap mulva mar vigan alszik az agyaban nappal is!

2017. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

3 pihenőszékünk van, olyan is, ami rezeg, hintáztat, hangot ad ki, fényeket játszik le.

Van adamo hintánk is.

Próbáltam altatni kiságyban, bölcsőben, a mi ágyunkban, a kertben babakocsiban, kézben. Úgy is, hogy ott vagyok vele, úgy is, hogy csak leteszem és kijövök a szobából. Tettem be nyugis zenét is, volt olyan is, hogy síri csend volt (pedig amúgy hozzá van szokva a zajokhoz).

2017. máj. 11. 20:06
 16/17 anonim ***** válasza:
Teljesen abszurd...
2017. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne sértődj meg, de a gyereked világosan jelzi hogy rád van/lenne szüksége. Mindegy mennyi szart veszel neki, ettől még ő továbbra is azt szeretné majd, hogy foglalkozz vele.
2017. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!