Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Programozott császár esetén...

Programozott császár esetén is történhet valamiva babával ami miatt késhet a mozgasa vagy egyeb komplikáció léphet fel? Vagy inkább normál szülésnél?

Figyelt kérdés
Kérdésem az volna hogy sokszor hallani hogy normàl szülésnèl csökken a szívhang, fájásgyengeség, vagy már késő császározni egyéb komplikáció miatt így megsérül valami akár oxigénhiány lép fel és később pl Dévényeshez kell járni vagy egyéb más mozgásfejlesztésre szükség lehet. Császárnàl mennyire gyakori? Úgy gondolnám kevésbé fordulhat elő.
2017. máj. 12. 12:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ezt rosszul tudod, nem a születési "sérülés" van többségben azok között, akik fejlesztésre, gyógytornára szorulnak. Sokkal gyakoribb, hogy már méhen belül fellép a probléma, amit vagy észrevesznek, vagy nem. A koraszülés miatti sérülések is nagy hányadát alkotják.
2017. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A magzat méhen belüli fekvése is okozhat olyan problémát ami miatt tornáztatni kell a picit. Rengeteg oka lehet.

Ez inkább ürügykeresésnek hangzik.

2017. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%

A Pető intézet teli van azokkal a gyerekekkel, akik természetes szülés közben oxygénhiányos állapotba kerültek.

A császár a babának biztonságosabb, az anyára nézve veszélyesebb.

2017. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

Csaszar abszolult nem biztonsagosabb a gyerekre

A huvely nyomasa es bakt kozege es a szules tagulas stressze kell a babanak.

Ha nem igy lenne kengurunak teremtett volna minket a termeszet.

Sok csecsemot lattam wet longal lelegeztetogepen csaszar utan belelzarodast stb stb.

Lombikos terhesseg kulfoldon soha nem automatikusan csaszar ez egyszeruen nem igaz.

2017. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
16%

Ki beszelt kulfoldrol, elozo ?

A magyar lombikos babakat csaszarozzak, nem tudtad ertelmezni amit irtam ?

2017. máj. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%

Elfelejtettem mM orszag a vilag kozepe es eszmeletlen fejlett az eu.

Kar hogy abortusz csecsemohalandosag anyai halandosag jo hatul kullog eu listan.

De vagni azzzzttt tudnak ahol csak lehet.

2017. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%
Meddőséggel küzdő nőként sok lombikost ismerek. De egyiküknél sem volt a lombik miatt programcsászár. Még a koraszülött és újszülött intenzíven dolgozó, 4 lombikot végigcsináló sógornőm is megpróbálta a természetes szülést.
2017. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Programcsászárnál, ha amúgy minden oké, az adaptációs zavar merülhet fel problémaként. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy a baba nehezen alkalmazkodik ahhoz, hogy kikerült az anyaméhből, és ennek is lehetnek következményei. Logikus, hiszen őket tényleg csak kikapják, nem "tudják", hogy meg fognak születni. Én farfekvés miatt szültem programcsászárral, szerencsére egyikünknél sem volt semmilyen komplikáció vagy szövődmény.
2017. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Aki fizet a progtamcsaszarert az a legnagyobb marha a vilagom

Az egy nagyhasi mutet.ember!

Isten szted minek talalta.ki a szulest?

2021. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!