Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Csak nekem...

Fiús anyukák! Csak nekem csapkod a gyerekem?

Figyelt kérdés
Minket is és a többi gyereket is megpofozza vagy ahol ér,belénk mar.Nem használ semmi.Meg változik ez?
2010. máj. 16. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem ítélkezni akarok, de nem tőletek látja? Véletlenül nem csapkodsz, ha ideges vagy, és ő ezt ellesi tőled?

Amúgy szerintem ha eleget mondod, hogy nem szabad, és eltereled a figyelmét, akkor előbb-utóbb abbahagyja.

A lényeg, ha ő üt, csapkod, te semmiképpen nem állj fel vele szemben agresszivan.

2010. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Mekkora a babád? Az enyém 14 hónapos, de ilyet még nem tapasztaltam (remélem nem is fogok), csak azt, hogy tárgyakkal, tenyerével csapkodja az asztalt. Szerintem a hang kedvéért, nem dühből.
2010. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Előző vagyok. Én a harapásra hallottam azt, hogy kell neki mondani, hogy nem szabad és el kell terelni a figyelmét. Nem szabad túl hevesen reagálni, kiabálni, mert akkor az tetszhet neki és azért fogja csinálni. Talán nálatok is beválhat. És pl. a kezére semmiképp ne csapj, mert abból is azt látja, hogy neked szabad, akkor neki is.
2010. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Az én 20 hósom szokott csapkodni, pl. ha valami olyat nem adok oda neki, amit nagyon szeretne, de nem neki való. Egy-két dologt a földre vág ami a keze ügyébe kerül, aztán megnyugszik. Ő még nem tud beszélni, és így fejezi ki a dühét. Harapni nem szokott. A szomszéd kisfiú is szokott így.
2010. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
16 hósak, nem csapkodnak. Az egyik szeretett harapni, mikor jött a foga, meg ha nagyon örül, de megtanitottam, hogy nem csinál ilyet egy kultúrember :-)))
2010. máj. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az en fiam masfel eves es o ket hete kezdte ezt. Nem duhbol csinalja es tolunk sem lathatja.

Inkabb jatek kozben jellemzo, amikor nagyon boldog, vidam.

Azt nezi utana, hogy milyen reakciot valt ez ki belolunk.

Megfogom olyankor a kezet es kizokkentem a kornyezetbol, uj jatekot mutatok neki, hasonlo.

Mas nem hasznal, mert ha komolyan raszolok, akkor kacag, ha nem foglalkozom vele, akkor tovabb csinalja, ha ugy teszek, mintha fajna es fancsali kepet vagok, akkor meg egyenesen bepisil a rohogestol.

Kb egy hete mar fejel is.

Egyre jobb.


Jah, igen. Van egy 3 honapos pici babank is. Ot is megcsapja, megfejeli csak ugy poenbol, latszik, hogy nem merges, vagy ideges. Ilyenkor volt, hogy hirtelen es erosen raszoltunk, ezt viszont annyira zokon vette, hogy tele torokbol sirni kezdett, csak ugy potyogtak a konnyei. Szoval ezt azota nem alkalmazom, mert aranytalanul nagynak elte meg a "buntetest".

2010. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szioka,az en fiam 20honapos es most kezdte,ez is egy korszak,nekem sok baratnom van aki meselt errol,akkor meg orultem,hogy az enyem nem ver minket;-)de egy hete elooszor ramvagot.eloszor nagyon megharagudtam,es ra szoltam mergessen,de megjobban ram csapott,.probaltam szep szoval semmi,ra csaptam a kezere,hogy nem szabad,de meg idegesebb lett.maradt a csunya nezes,es attol elege elriad.en szerintem ne szabad hagyni,a csapkodast meg lehet tolem tanulta,mert ha ideges vagyok akkor neha racsapok az asztalra,es azt mindjart orommel utanozza.szoval errol meg nekem kell leszokni.neha arra is gondolok,hogy az miatt van ez mert mostanaban eleg sokat veszekszek a ferjemmel.lelkiismeretfurdalasom is van ez miatt.probalunk nem elotte.de nekem anyukak azt mondjak mindig ezt kinovi,korszak.normalis resze a fejlodesnek.hat remelem.
2010. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem csapkodok és nem is marok!A párom sem ver és mar belém.Nem kiabálunk egymással.Ezért nem értem, hogy ha jön egy kis pajtás látogatóba akkor meg akarja fogni,de nem finoman teszi hanem oda kap!
2010. máj. 17. 10:17
 9/10 anonim ***** válasza:
9:42vagyok.akkor biztos lehetsz,hogy csak egy korszak amin atmegy.hany eves a fiad?mert van egy baratja a fiamnak aki 3eves es meg mindig ilyen verekedos,a fiamnak neha akkorat oda csap.persze anyukaja mindjart raszol es mindjart bocsnatot ker a fiu.ra kell szolni,neked meg sok turelmet.
2010. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14 hónapos
2010. máj. 17. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!