Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, én miért nem lehetek...

Anyukák, én miért nem lehetek igazán boldog amíg nincs gyerekem?

Figyelt kérdés
Én elfogadom, hogy aki szült annak jó esetben a gyereke adja az igazi boldogságot. Ők viszont miért nem fogadják el, hogy ez nem mindnekinél van így? :S Annyira rosszul érzem magam, hogy az én boldogságom (még) gyerek nélkül valami alsóbbrendű dolog... Én igenis igazán boldog vagyok gyerek nélkül is... Majd ha lesz, az már más kérdés. És aki nem akar gyereket az is lehet igazán boldog... Én valahogy úgy érzem, hogy az anyukákból kiveszik az elfogadás és emgértés azok felé akik "mások" (nincs gyerekük még vagy nem akarnak). :(
2009. aug. 21. 18:33
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Amúgy az egyik kérdés adta az ötletet, ahol (megint) azt mondták az egyik kérdezőnek hogy nem lehet boldog amíg nincs gyermeke.
2009. aug. 21. 18:36
 2/34 anonim ***** válasza:
40%

Miért ne lehetnél boldog?

Bár a "földöntúli" boldogságot akkor tapasztalod meg,ha a kezedbe lesz a kis angyalkád:))


És akkor fogsz erre a kérdésedre választ kapni:))

2009. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Hát épp erről beszélek. :( KI tudja, hogy nekem mi ad földöntúli boldogságot? Ha én elfogadom őket, ők miért nem tudnak engem? Mármint akik már anyukák. Én akkor is földöntúli boldogságot akarok amikor még nincs gyermekem.
2009. aug. 21. 18:37
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert mostanában ez a trendi... Akinek nincs gyereke, azt nyaggatják, siettetik, cukkolják. Meg lehet őrülni. Ha meg ne adj' isten az illetőnek nem lehet gyereke... hát, akkor azt élete végéig nem hagyják békén. Mintha valami elvárás lenne, hogy az embernek legyen gyereke! Szerintem egy értelmes, kiegyensúlyozott ember másban is megtalálhatja a boldogságot, nem kell ahhoz baba.
2009. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
71%
Azt a nagy földöntúli boldogságot neked kell megtalálni!Hogy mitől érezheted!Nekem a bab adná meg...neked lehet valami más!És most boldog vagy?Mert akkor miről beszélünk!
2009. aug. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Én megtaláltam és boldognak érzem magam, csak amikor mindeki ezt mondja akkor kicsit rosszul érzem magam, mert lebecsülik az én boldogságom.
2009. aug. 21. 18:51
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki boldog akkor boldog!Nincs felsőbb vagy alsóbb boldogság!CSAK boldogság van!Kinek ettől,kinek attól!A lényeg,hogy ne veszélyeztessen másokat!
2009. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
27%

A lepontozott első vagyok!


Mi a f..sznak teszed fel ezt a kérdést,ha nem vagy kiváncsi más álláspontjára?

Mert én az én meglátásomat leírtam,amit te nem akarsz "elfogadni".


Akkor miről beszélünk?

Minek kérdezel?


Majd ha felnősz az anyaságra,akkor értelmet nyer az a fogalom h boldogság.

Érezheted te jól magad,mert menő a pasid,jókat bulizól ,csinos vagy..stb...


Ez a boldogság amit a gyerek ad teljesen más.


De egyszer majd megtapasztalod!

Adja a JóIsten h lehessen részed benne!


És most lehet LEPONTOZNI!!!

2009. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%
Én is azt hittem, hogy boldog vagyok még meg nem született a gyermekem. Ez tényleg más érzés. Nem lehet összehasonlítani. És nekem se tudták volna elmagyarázni addig, hogy miért. Hidd el meg fogod tudni. Valahol azt olvastam mert akkortól fogva leszel halhatatlan. Mert benne tovább élsz.
2009. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de honnan vagy benne olyan biztos, hogy én lepontoztaltak? :O Mert nem...


Azon kívül épp nem vagyok kapcsolatban, sosem cigiztem még, sosem ittam, buliban kb 3x voltam évente, de azt is csak gimiben, ott meg tilos volt piát, stb behozni... És amikor volt párom, mindenki egy lúzernak tartotta, ezen kívül rondának is, meg kisfiúnak csak én imádtam sajnos. Sőt olyan elkötelezettségem (hobbi/munka) van ami miatt még egy szimpla Görögországi (na nem mert menő vagyok, csak a rokonok laknak ott) nyaralást is lemondok. Ez adja meg nekema földöntúli boldogságot.


Szóval én nem pontoztam le senkit, hanem köszönöm annak aki válaszol, nem kell ennyire felkapni a vizet. Én elfogadom mindneii véleményét. Csak ne nekem akarják megmondani, hogy mi milyen. Tehát legalább írják úgy hogy szerinte ez jobb érzés, szerinte ez az igazi boldogság, más szerint meg más.. De ismétlem, akkor sem pontoztam le senkit.

2009. aug. 21. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!