Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyerekes anyukák! Ti hogy...

Gyerekes anyukák! Ti hogy tudtatok gyerek mellett melót találni? Nekem nagyon nehezen megy, amikor megtudják hogy gyerekem van már vissza sem hívnak. Sajnos. Kinél hogy van ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

bocs, de feketén fehéren leírva a megoldást, és hogy én mit tettem.

sajnos meg kellett tanulnom úgymond letagadni a gyerekeimet. úgy állítottam össze az önéletrajzom egy idő után, hogy folyamatos munkaviszony, otthoni, privát, illetve alkalmi munkák, lövésük sem volt, hogy gyerek lenne a háttérben.

rákérdezni viszont nem kérdeznek a normális helyeken, hiszen ez diszkrimináció, ezt jó cégeknél meg sem kockáztatják.

kis cégnél pedig pofátlanul be kell olvasni, hogy bocs, a magánéletemnek semmi köze az interjúhoz... vagy kitérni a válasz elől.

az egyik nagyobb cégnél mikor elhelyezkedtem, ott pl. interjún még nagyon régen megkérdezte a leendő főnököm, s megmondtam neki, hogy elnézést, de ez a kérdés nem tartozik a tárgyhoz, és akár fel is jelenthetném ezért a kérdésért. nem közöltem vele, hogy vannak gyerekeim, 1 év után tudatosult a főnökömben, hogy van családom. (persze aki csinálta a könyvelést hamarabb is rájött.)

végül ott dolgoztam 4 évig.:)

2010. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Lehet,hogy tudnék önnek segíteni,ha érdekli kérem írjon privit és megadok egy email címet.Ide inkább nem írnám ki nyilvánosan.

2010. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy ismerősöm 4 gyerekes anyuka. ott hagyta a férje és egyedül tartaná el a gyerkőcöket. Hitel szakadt a nyakába, fősulira jár stb. Munkát keres és mesélte, hogy volt ahol az iwiwen megnézték az oldalát és látták a gyerekeket, ezért nem hívták vissza (attól tudta meg, aki beajánlotta)Szóval figyelj rá, hogy sehol ne lássák. Sajnos ez egy ilyen világ... Mi 4en voltunk testvérek, anyum eleinte jól kereső alkalmazott volt. Főelőadó az Állami Biztosítónál. gyerekkel sehova nem vették fel, végül a Díjbeszedő Rt-nél helyezkedett el...
2010. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából letagadni letudnám,csak bölcsis és sokat beteges.Szóval ha táppénzre kell majd mennem vele,valószínű rákérdeznek miért megyek ennyit...Ugyanis nagyszülő távol van,nem tudom hová rakni.De ezt is megpróbálom majd,veszteni nem vesztek,max.az önéletrajzomat :)
2010. máj. 20. 15:23
 5/5 A kérdező kommentje:
18:37-es,milyen munkáról lenne szó?
2010. máj. 20. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!