Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdjek az éhségsztrájkkal?

Mit kezdjek az éhségsztrájkkal?

Figyelt kérdés

Nem hajlandó enni a 11hónapos fiam, viszont üvölt az éhségtől.

Próbáltuk, hogy ő lapátolja a kaját, de azt is csak szétdobálja, leszedi a kanálról, nem eszi.

Ha én kanalaznám neki, akkor kifeszíti magát, és üvölt.

Alig van tejem, azt majszolja, de ezen kívül semmi mást nem fogad el.

Mit csináljak vele? Ne tegyem cicire, hagyjam üvölteni, és az éhes has szindróma meghozza az evést, vagy cicizzen, és majd kilábalunk belőle? Már nem bírom idegekkel ahogy üvölt, tűréshatáron túl vagyok miatta.


2010. máj. 17. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tápszert nem próbáltad?

Nálunk is volt ilyen, 3 hónaposan, csak akkor mi már tápszert ettünk. A megoldás az volt hogy a ha-s tápszerről át kellett térnünk a Hummana banános tápszerre. Mert az sokkal sűrűbb tápszer, és azt nagyon szereti a kismanó azóta is azt isszuk. Most 7 hónapos

2010. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy jön a foga? A fog áttörése előtt sok kisgyerek nem fogadja elé a kanalat, a szilárd ételt. Ilyenkor inkább szopiznának vagy csak a tápszert fogadják el, mert a cumizás közben enyhül az íny fájdalma. Szerintem adj neki cicit, még ha kevesebb is van benne! Néhány nap alatt kibújik a foga és vissza fog térni a normális rend (különben is minél többet szopik, annál több tejed termelődik...). Az alatt a néhány nap alatt éhen halni sem fog ... az enyém is így volt, mikor a rágófogai bújtak...
2010. máj. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A felső foga jöhet, bár, hogy mikor bújik ki... Látszik valami, ha aakrom fog, ha nem nem.

Eddig mindent rágott, most is rág, de enni azt nem akar.

Szereti rágcsálni mindefélét, kekszet, kenyeret, almát, banánt, darabos, szilárd ételeket evett eddig. Most még a folyékony bébi főzeléket sem fogadja el:S

Tápszert sosem kapott, elég volt a tejem, most is az lenne, de pocakban a kistesó, és érezhetően csökken a tejem mennyisége, és minősége is.

2010. máj. 17. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Szoptasd meg, ahányszor csak kéri. Előbb-utóbb túl lesz ezen a korszakon is. Éhenhalni nem fog, ne félj! Egyébként ha netán foga jön, akkor ez természetes is teljesen.
2010. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok: a minősége nem csökken a tejednek, a mennyisége valószínűleg igen. Én is pocis vagyok és még szoptatok. Jóval kevesebb a tejem, viszont előtejszerű, amiről tudjuk, hogy tele van vitaminokkal, ellenanyagokkal... Olyan, mintha minden szopikor kapnának egy mellékhatások nélküli védőoltást. :-))
2010. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!