Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy cserélitek ki a...

Ti hogy cserélitek ki a pelust a babátoknál?

Figyelt kérdés
Én úgy szoktam, hogyha eszik és bealszik és mondjuk kakis a pelus akkor csak következő etetésnél cserélem ki, etetés előtt. Ha meg nem tud elaludni, akkor kicserélem, miután bekakilt, de én nem ébresztem fel. Ha nyikkan is egyet álmában, az azért van, mert álmodik, de pl ma is összevesztünk ezen párommal mert ő felkeltette a békésen alvó lányunkat merthogy őt zavarta a kakis pelus, de a lányunkat nem. Van, hogy evés közben is cserélek pelust, ha olyan van, de én, ha alszik, akkor nem szoktam háborgatni..melyikünk csinálja jól?
2017. máj. 24. 09:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
95%
Ahogy nőni fog egyre inkább csípni fogja... ne hagyd kakiban amíg alszik... ez hülyeség. Baromira kifogja kezdeni a bőrét
2017. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem amikor kakis egybol kell amint eszreveszed....ki fogja kezdeni a boret illetve fertozest is kaphat. Te se aludnal kenyelmesen ha bakakilva kene aludnod. Logika....
2017. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Elég rosszul csinálod, a férjednek van igaza. Főleg, hogy kislányról van szó, még hüvelyfertőzést is kaphat, ha hagyod a híg kakában tocsogni, ami odafolyik mindenhova. Minél kevesebb ideig legyen kakában. Nekem fiam van, ő sem jelezte panaszkodással, ha be volt/van kakilva, ezért folyton résen vagyok és amint észlelem, hogy csomag érkezett, pelenkát cserélek.
2017. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Lánynál főleg vigyázni kell, mert könnyen kaphat húgyúti fertőzést ha benne hagyod a kakiban.
2017. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Biztos nem hagynám a sz.rban...


SZerinted kényelmes a kakiban aludni? Kicsípi a bőrét.

Én még éjjel is tisztába tettem félhomályban, ha kakis volt.

És igaza van a többieknek, mivel lány, ez duplán rossz és veszélyes is.

2017. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem hagytam kakisan, ha aludt is, kicseréltem. Amig nagyon pici volt, fel sem ébredt közben, amikor meg már nagyobb volt, akkor szimplán attól, hogy kakis a pelus felébredt.
2017. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha lassan mozgatva, óvatosan lecseréled a pelust, akkor nem ébred fel teljesen. Picit még utána tutujgatod vagy hagyod a cicin cumizni, és két perc alatt visszaalszik. Így tovább is fog aludni, mert nem ébred fel arra, hogy zavarja a kaki.

Gondolom még csak pár hetes lehet, olyankor fordul elő, hogy vígan alszik mustáros bugyiban. Pár hét, és ő fog panaszkodni, hogy nem tiszta a pelenkája. :)

2017. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen nem hagyom a lányom érzékeny bőrét ürülékben pácolódni, nem is értem a kérést.
2017. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
En sosem altattam sz@arban a gyerekem, azt hittem, ez jozan esz, de megint tevedtem...
2017. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy bekakiltak,soha nem hagytam abban aludni őket.
2017. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!