Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honaposan lehet már 2-es...

5 honaposan lehet már 2-es tápszert adni? Ha igen akkor mért, adnak 2-st? és az baj hogyha hypoallergéneset kap? Senki sem alergiás. Az mért jobb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi 5.5 hósak vagyunk Startot eszik Ha,ezt 6 hós koráig, majd 1-est fog kapni azt is Ha. (humana) Kevesebb az allergia kialakulásának az esélye. Egye csak azt. Nekünk Ha-s a tejberizspép is,almapép is. A 2-es tápszerrel még bőven ráérsz.
2010. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van 2es HA-s is pl. a Bebának. Mi úgy 8 hós kora után kezdtük el enni doki javaslatára. Még mindig dúl a harc az allergia ügyben. Van, aki szerint jó megismertetni gluténnel is a babákat előbb; van aki szerint pont ez fogja okozni az allergiát. Én az utóbbiak hiszek. De mindenki csinálja úgy, ahogy akarja.
2010. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiam 5,5 hós korában kezdett tápszert enni. Beba Ha start aktívot írt fel neki a doki. Úgy köpte ki, ahogy volt (megkóstoltam, nem csodálom). Akkor vettem neki Mildibé 1est, simát. Azt nagyon szerette. Majd 6 hónaposan már Beba Aktív 2esre váltottunk. A 2es táplálóbb, mint az 1es, és a fiam nagyon keveset hízott, ezért is kellett a 2esre váltani. 9 hós korában váltunk a 3masra.
2010. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!