Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy legyek türelmesebb...

Hogy legyek türelmesebb éjszaka a babámnál?

Figyelt kérdés
Nappal nagyon jól elvagyok vele, igaz még csak két hetes. Reggel hatkor kelünk, szopizik, utána én be tudok indítani egy mosást, ki tudom pakolni a csöpögtetőt, el tudok mosogatni a reggeli után, meg tudom inni a kávémat. Szopi, ebédfőzés, szopi, utána port törlök, szopi, pihenek délután (ebbe belefér az alvás, a tanulás {okjra járok estin}, filmnézés). Viszonylag hamar felépültem a szülés után, tele vagyok energiával, hál istennek, babám is olyan, hogy hagy pihenni és hagyja, hogy csináljam napközben a dolgomat. Az a baj, hogy éjszaka nyűgös vagyok, mikor felsír, pedig olyan 3-4 óránként kel. Nem szoktam még hozzá, mert nem arról van szó,hogy reggel fáradt lennék, elég nekem pár óra alvás. De mikor fel kelni éjszaka szoptatni, néha még én is "alszok" közben utána pedig amíg elringatom a ringathatós autósülésben... nappal ezekkel nincs gond. Hogy legyek éjszaka türelmesebb? Mossam meg az arcom hideg vízzel szopi előtt vagy ti hogy csináltátok? Még a telefonomat sem nyomkodom szoptatás közben annyira álmos vagyok olyankor..de utána visszaalszok és reggel kipihenten kelek. Csak észreveszem magamon, hogy ilyenkor nem kellő türelemmel vagyok a babám iránt, a szopit is alig várom, hogy befejezze, nappal pedig akár egy órán keresztül is ringatom.
2017. máj. 25. 09:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Juj. És még csak 2 hetes.
2017. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt agyban kell eldöntened! Naggyon az elején vagy még, nekem ilyenkor még semmi gondom sem volt, később durvul....
2017. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

Pihenj többet nappal. Két hét után még nincs leszívva,kimerítve egy anya. Pihenj többet nappal,mert nem fogod bírni.

Másfél évig csinálta ezt a lányom.

2017. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Oks! Hogy durvul?
2017. máj. 25. 09:15
 5/25 A kérdező kommentje:
Pihenni pihenek nappal, nekem az elég kb ilyen 3 órától már nem csinálok semmit :)
2017. máj. 25. 09:19
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk úgy durvult, hogy 3 hetesen elkezdodott a hasfájás és este 9-től hajnal 1-ig ringattuk,m hogy végre elaludjon és 3 óra múlva megint kelt. Amikor ez abbamaradt, akkor pedig negyedóránként ébredt kb 2 hónapig. Aztán visszaállt az ejjel kétszer kel enni módszerhez l. És ugye ehhez jön, hogy az ember hétről hétre faradtabb, hormonhullámok jönnek-mennek. De lehet, hogy nálad meg javulni fog a helyzet és nemsokára nem kell éjjel. Ez változó.
2017. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

Durvul majd a fogzással pl vagy hasfajással lehet vagy egyszerűen keveri majd az éjszakát.

Türelem egy 2 hetesnel kell gondolj arra hogy ő csak rad számithat.

Én 1 hete szültem van egy 3 éves egy 1,5 éves aki mindenért üvölt ejszaka kel enni plusz a kicsi is kel enni megse vagyok türelmetlen.

Fogadd el végre hogy mostmár a baba diktál nem te.

2017. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Még egy kérdés: ti hogy ringatjátok el a babát? Tegnap beszélgettünk a védőnővel arról, hogy nem baj, ha babakocsiban vagy autósülésben ringtjuk álomba.
2017. máj. 25. 09:32
 9/25 A kérdező kommentje:
Sógoroméknak a 3. gyerek mindig csak babakcsiban aludt volt, hogy jól fel kellett öltöztetni és úgy aludt kint télen mert bent nem akart.
2017. máj. 25. 09:34
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
Kézben ringattuk. Szerettük magunkon tudni és ő is szeretett ölben lenni. De nappal a babakocsizást mindig az egyik alvási idejére időzítettük.
2017. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!