Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért furcsa, ha egy 1.5-2...

Miért furcsa, ha egy 1.5-2 éves gyerek még szopizik?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1.5 éves, még napjában többször kér anyatejet, de sokan értetlenkedve néznek rám, ha ez valahogy szóba kerül. Csak nem értem, miért?
2010. máj. 17. 11:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
68%

3. vagyok. kedves utolsó! az enyémnek van cumija, elárulom, és ha nyűgje van, beveszi. nagyobb hisztinél van, hogy cicit kér, szerintem ez egyfajta békülési szándék, ha úgy látja haragszom.

nem rohangál oda fél órénként, és nem szolgálja kim gaát. rendesen lefekszünk, és úgy kap.

másrészt éjjel az enyém nem azért ébred, mert cicit kér...a foga miatt, a szemfogai jönnkemár vagy 2 hónapja.

volt 2 fogzásmentes hónapunk, amikor nem ébredt egyáltalán éjszaka.

szóval erről ennyit.

amúgy én azért se bánom, hogy szopik még, mivel allergiára hajamos, elcémája is volt, és tehéntejet nem kaphat, meg egyéb tejtermékekkel is csínján bánunk most 2 éves koárig legalább. akkor már mégis jobb az anyatej, mint a tápszer. legalábbis szeintem .

2010. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!