Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok valami receptet vagy...

Tudnátok valami receptet vagy tippet adni?

Figyelt kérdés

2 éves lányom sajnos nem szereti (?) a kenyeret, se a zsömlét, kiflit... általában ha reggelire vagy uzsira adok neki szednvicset a zöldséget mindig elropogtatja mellőle a feltétet is, és a az aktuális vajat, házimájkrémet stb. lenyalogatja róla, de magát a kenyeret nem eszi meg, inkább csak 1-2 falatot és szétmorzsolja.

Már kb mindenféle kenyérítpust végigzongoráztunk. A vékony partykenyértől a saját készítésü házikenyérig.

Néha vannak jobb napok, mikor megeszik egy szendvicset (akkor nagy az öröm), de 10-ből 8x biztosan nem.

Tudnátok valami jó receptet vagy tippet adni, hogy kenyér helyett mi funkcionálhat szendvics alapként?

A nagyobbik mondjuk ugyanezt csinálta, de mára már rendesen eszi szerencsére...akko hagyjam, ne is nagyon erőltessem majd kinövi?



2017. máj. 27. 11:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%

Szerinted a kenyérben mi szükséges van a szervezetének?

Semmi.

Adj neki több zöldséget, zabkását, túrókrémet (házit)...

2017. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem süteményről, kenyérről beszéltem... mondjuk reggelire vagy uzsonnára.. nem non stop.... Nem gondolom, hogy a kenyér ördögtől való lenne. De azért köszi a választ.
2017. máj. 27. 11:18
 3/21 anonim ***** válasza:
16%

Ki mondta, hogy ördögtől való?

De te úgy nyomatod, mintha létszüksége lenne rá.

Nincs.

Ha nem akarja, ne egye.

Lányom majdnem 2,ő se eszi. Eszik mást.

2017. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Jólvan, nyugodjál le :) Ha érdemlegesen nem tudsz összehozni egy választ idegbetegeskedés nélkül, inkább ne írjál. Köszi!

Ui: Nyugizzál le! :o)

2017. máj. 27. 11:23
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
alternatív dolgokat próbáltatok? pl puffasztott rizs, abonet.
2017. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5-ös, azokat még nem! :) De most, hogy írod, akkor talán nem túl extrém öltet.. köszi!
2017. máj. 27. 11:28
 7/21 anonim ***** válasza:
4%
Még véletlenül se vagyok ideges. Nem. kellene a saját hangulatodat mások hozzászólására kivetíteni. Árt az egészségnek. :)
2017. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
34%
Én sem értem miért ekkora gond, hogy nem eszik kenyeret. Miért kell erőltetni? Annyi minden mást ehet reggelire vagy uzsonnára, pl pelyheket, zabkását, tejbegrízt, banánt, jó reggelt kekszet, joghurtot, krémtúrót...
2017. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
2 eves a fiam, ritkan adok neki kenyeret, mert csak felesleges szenhidrat. Ha adok akkor is csak magavasat.
2017. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Az én fiam se eszi meg. A zsemlét ha nagyon puha is csak akkor, ha nem evett még a héten. Szóval mindennap meg minden másnap azt se eszi meg. Ez van. Én is próbáltam magam sütni, úgy se jó. Pedig a reggelivel bajban vagyunk néha.
2017. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!