Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok újszülött...

Mit csináltok újszülött babátokkal?

Figyelt kérdés
Azon kívül, h eszik, alszik.
2017. máj. 29. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Hát én rengeteget cipeltem és sétáltam vele mert hasfájós volt 3-4 hét után akár órákat is lent voltunk mert csak úgy aludt.

Ezen kívül énekeltem neki sokat, hintájába is szeretett nagyon lenni illetve az ölünkbe.

2017. máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Folyamatosan beszéltem hozzá,énekeltem neki.Napközben vele aludtam.sokat sétáltunk(igaz tél vége volt akkor) tornáztattan.

Amúgy meg nem sokat volt fent.tényleges ujszulottkent inkább evett és aludt :)

2017. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Fürdettem, pelenkáztam, fényképeztem/videoztam
2017. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Monopolyztunk, de csak ritkan mert mindig megvert.


Viccen kivul, enekeltem neki, videoztam ot, mutogattam neki a kutyust hogy ne feljen tole, ringattam, ilyesmik :)

2017. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tornaztattam, baboztam neki ,meset meseltem, enekeltem, zenet hallgattunk, elvittem setalni. Ha epp nem akart aludni es foznom kellett akkor a babakocsiba pihenoszekbe vagy kendobe magamra kotve bevittem magammal a konyhaba es beszeltem hozza hogy epp mit csinalok.
2017. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hordoztam kb. ejjel-nappal, nem lehetett letenni, viszont a kendoben aludt, mint a kisangyal, igy en setaltam sokat, meg itthon tettem-vettem, amikor eppen nem szopizott (ami szinten folyamatos program volt, mikor rajottem, hogy sokkal gyakrabban van szuksege a cicijre, mint ahogy korabban gondoltam, meg amit masok ajanlottak. Kb 6 heteskoraig a delutanok krizisharitassal teltek, mert sirt az orara szoptatas miatt, a 2 oras idokoz semfelelt meg neki. Sajnos ennyi ido kellett, mire rajottem, hogy ez nem hasfajas, hanem csak ennyi idosen folyton cicin lenne.
2017. máj. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!