Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis gyerkes szülők: praktikus...

Kis gyerkes szülők: praktikus ajándékokra tippek baba látogatóba, ami most vagy a későbbiekben felhasználható?

Figyelt kérdés
Hárman mennénk baba látogatóba és közös ajándékra gondoltunk.De nem szeretnénk pizsamát,kezes-lábast vagy ehhez hasonló dolgokat vásárolni abból általában úgyis sokat kap a pici.Ehhez kellenének ötletek.

2017. máj. 30. 13:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%

kozmetikumokat, pelust nem vennék, mert sose lehet tudni, melyik a jó, melyik üti ki, stb.

Aminek én nagyon nagyon örültem, az a hímzett babapléd, örök emlék. Neve, születési adatai vannak rajta, meg egy kis maci. Itthon olyan 7-8e ft. Mellé lehet még ajándékkártya, dm, rossmann, ha nagyobb értékben szeretnétek.

2017. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

Mi is hímzett takarót kaptunk név, szülinap volt rajta nyárit és őszit. Egy uv szűrő sapit, és egy szoptatós párnát. Nem is tudtam róla van ilyen, de hatalmas segítség volt, ez volt a legjobb dolog amit kaptunk :)


Libero 2es pelust is kaptunk " megerököltünk 80db de mi is tovább adtuk nem volt jó, minden kijött belőle.

2017. máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 jafnrétti ***** válasza:
69%

Hasznosat csak akkor tudsz vinni tutira, ha megkérdezed, miből milyet használnak, vagy mi az, ami nincs nekik, de szeretnének. Nálunk szinte az összes fajta pelenka jó volt, úgyhogy mi mindent felhasználtunk, amit kaptunk, de sokan egy bizonyos fajtát szeretnek csak. Ugyanígy a kencékkel, van, aki nem is használ semmilyet, van, aki csak egy fajtát. Vagy pl. mi kaptunk rengeteg szundikendőt, nyilván ilyen sokat nem is fog a gyerek használni, de a miénk egyáltalán nem is alszik egyikkel sem.

Drogériás, bababoltos, játékboltos utalvánnyal viszont tényleg nem lehet melléfogni, ott mindenki talál olyat, amire a baba mellett szüksége van.

2017. máj. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11 miért lett 0???
2017. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki le lett pontozva. De miért is???
2017. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom.pedig nekem hasznosak voltak az eddigi válaszok.
2017. máj. 30. 21:12
 17/21 anonim ***** válasza:
En csak az ajandekutalvanynak tudnam hasznat venni. Esetleg popsitorlo.
2017. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

közhelyes, de pelenka és popsitörlő mindig telitalálat. Persze ha olyan márkát viszel, amit használnak.


Nagyon klassz ajándék a hordozós/rágcsalánc. akár horgolt, akár szilikon. én szinte mindenkiek ezt viszek évek óta és nagy sikere van.


Ez mellett amúgy talán mesekönyvet vennék. Ha most még csak porfogó is, egy jól kiválasztott könyv hosszú évekig folyamatosan haználatban lehet.

Csak hogy néhány klasszikust említsek: Minden napra egy mese, Grimm legszebb meséi, Andersen legyszebb meséi, Vidám mesék, Öreg néne őzikéje, Hetvenhét magyar népmese, Vackor, Tesz-vesz város

Hidd el, 1-2 év múlva nagy szeretettel fognak rátok gondolni, amikor elkezdődik az estimesélős korszak :)

2017. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden hozzászólónak a válaszokat!:-)

Nagy segitség a választásban.

2017. jún. 1. 14:38
 20/21 anonim ***** válasza:
Milyen árban gondolkodtatok? Pl nekunk a piheno szék jo lett volna. Nem olcso dolog,de 3felé osztva normális ajándék. Bebior gondolom már van nekik.
2017. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!