Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számotokra befutó/ kedvenc...

Számotokra befutó/ kedvenc nevek?!

Figyelt kérdés

Tervben van az első baba. A neveket már néztük az anyakönyvezhetőket mindet többször is. Eddig még nincs kedvenc.

Írnátok számotokra kedves, kedvenc neveket amit szívesen adnátok vagy adtatok. Fiút, lányt egyaránt.



2017. jún. 5. 13:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, az utolsó két lánynevetek nagyon szép, én biztos azokból választanék:-)
2017. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Lány: Hedvig, Szamóca, Pitypang, Laterna, Pitti

Fiú: Dominik, Dorián, Dimitri, Alex

2017. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Huu utolsó, szerencse hogy a lány neveid közül csak az első kettő adható, azok még nem teljesen gázak. De Laterna egész életében latrina lenne. Meg pitypang? Jó hogy nem már lóhere:-D A Pitti pedig kutyanév
2017. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%
13, nem érdekel mások véleménye, és ha lesz is gyerekem, őt is így fogom nevelni. De azért felvilágosítalak: Pitti: egy olasz építész vezetékneve, laterna: egy reneszánsz épület része. Megtetszett a hangzásuk, és nem hiszem, hogy a mostani vagy a következő generáció többsége tudni fogja, hogy mi az a latrina, ha meg mégis, rengeteg név van, amit át lehet alakítani gúnynévvé. Bárcsak én kaptam volna valamilyen különleges nevet.
2017. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan tisztában vagyok a "neveid" jelentésével, pont azért is mondtam hogy nem anyakönyveztethető nevek. És ja, ha boldog lennél Latrinaként, akkor változtass nevet, megteheted.
2017. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

A fiaink Marcell és Szabolcs

Ha lányok lettek volna, Veronika és Boglárka lettek volna.

Ami még tetszett: Hugó, Attila, Dénes, Soma, Artúr, Lídia, Hanga, Léna, Borbála

2017. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Fiúnévnek Kolos tetszik, a fiamat is így hívják:) Lánynévnek a Kinga, Virág, Athena, Porka:)
2017. aug. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Timi💖💖💖

De abc is van hogy melyik betűvel melyik a kedvencem ha akarod leirom

De anélkül is


Alíz,Ágnes,Bella/Beatrix,Cathrin(Ketrin),Csilla,Dália,Enikő,Éva,Flóra/Ferenc,Georgina,gy,Helena/Hien,Ivett,J,Katalin,Leila,Ly,Maréna/Márí,Nóra,ny,

Olívia,Pátríszía,Rebeka,Stella,Szílvia,Tina,ty,u,ü,Veronika,w,x,y,Zoé,Zsuzsa/Zsófia

2019. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De a Daniela ,Viktória is szép
2019. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Adrienette válasza:

lány:Tekla, Emma,Száva


fiú: Dénes, Kornél

2021. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!