Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen baba naptejet ajánlotok...

Milyen baba naptejet ajánlotok, ami árban sem vészes?

Figyelt kérdés
A kisfiam 15 hetes és még nem vettem naptejet neki. Az 50 faktorosat javasolták, viszont konkrét márka tippet nem kaptam. Gondoltam bio naptejre is, de azok drágák, ill. a Vichy, Eucerin, stb. típusúak is. Illetve ha ezek tényleg jók, szívesen megveszem, csak érdekelnek a tapasztalatok. A legolcsóbbat, no name-et én sem szeretnék.
2017. jún. 6. 17:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

A spray naptejeknél vigyázni kell, hogy ne lélegezze be se a gyerek, se te.

Szóval szerintem nem kellene az arcára fújni. :)

2017. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jaj, persze, hogy nem fújod az arcába a spray-t. A tenyeredbe pumpáld és a kezeddel krémezd be az arcát. Közvetlenül a babára csak nagyobb felület esetén fújod, pl. mellkas és pocak, meg a háta.
2017. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a sprayt a nagy fiamra mindig a kezembe, tenyeremre fújom és úgy kenem rá. Tulajdonképpen nincs értelme számomra a spraynek, de nála az bevált és ő már nagyobb, így nem zavar, hogy kémiai összetevő is van benne, sőt talán jobban vízálló, de csecsemőnél ez nem szempont.

ÉN bioderma mineralt fogok venni a pici babámra, az csak fizikai szűrős. A nagy fiamnál is használtuk, nem volt gond, annyi, hogy fehér lesz tőle, nem kenhető olyan jól, de nem izgat, a lényeg, hogy védje.

2017. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igaz, logikus, hogy az arcára nem fújom, csak nem tudtam, hogy a spray-ben olyan állagú-e az anyag,hogy kenni tudjam. :P
2017. jún. 11. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!