Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti sem aludtatok az éjjel?

Ti sem aludtatok az éjjel?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lelte a babámat de este 10 től hajnali 2 ig nem aludt. Játszott először aztán üvöltött. Nem jellemző rá. Lehet erősebb front lehetett v csak egyedi eset?
2017. jún. 7. 10:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Közben beszéltem anyósommal és mondta h náluk a melóba volt aki be se ment olyan front volt tegnap... tuti h a front volt rá ilyen hatással. Hàt remélem a mai este már jobb lesz. Köszi h írtatok!
2017. jún. 7. 20:16
 12/13 anonim ***** válasza:
azon szerencsés anyukák közé tartozom akiknek a babája jó alvó. Első 1 hónapban volt , hogy felébredt néha éjjel 1-2 órakor is, vagy mikor épp elaludtam aztán felsírt... de utána már nem, 7 hós, de átaludja az éjszakát, reggel 5 óra felé ébred és még vissza is alszik sokszor utána 1-2 órát majd megint és végül 10 körül már aktív nagyon és délután alszik 1 nagyobbat megint ha elfárad a játszásban.
2017. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! De jó neked! Bárcsak már az én kismanóm is átaludná. Ő mindig kel enni éjjel plussz van h csak megébred és utána nehezen alszik vissza.
2017. jún. 9. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!