Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon fárasztó mit tegyek?

Nagyon fárasztó mit tegyek?

Figyelt kérdés
kicsi lányom 8 honapos egész nap nem ül le egy percet sem mászkál bujna hozzám mindog ott kell legyek mellet mág egyedül nem áll ..de felhuzza magát mindenen és elengedi .. igy nem hagyhatom ott ..ezen kivül nagyon hisztis akaratos és ha nem kap meg amit akar azonnal hisztibe kezd.hogy kezeljem??
2010. máj. 18. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, szeparációs szorongás. hagyd hogy bújjon, lassan megtanulja, hogy akkor is vagy, ha épp nem vagyott. de most még nem tudja. most jön rá, hogy ti két külön személy vagytok, ezért csüngene állandóan rajtad. sok sok türelem...az enyém 17 hós, de még mindig nagyon anyás, de azért már el tud játszni egyedül is. na nem órákat. ;)
2010. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyan ezt műveli a 10 hónapos fiam...nagyon fárasztó mint fizikailag mint lelkileg. néha kénytelen vagyok otthagyni egyedül játszani olyankor persze megy a hiszti, de ez van. majd kinövik, elmúlik ez a korszak is :)
2010. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom, nem nyugtat meg, de egy hete az enyém is hisztizik. Szintén 8 hós. Én próbálok türelmes lenni vele (ha nem megy, tudjuk a reklámból, hogy nagy rajtunk a nyomás, tehát magnézium!)

Annak meg, ha mászkálna, felállna én nagyon örülnék, még ha le se lehetne vakarni is... ugyanis most fekszünk be neurológiai kivizsgálásra, mert szinte semmit nem csinál, amit kéne egy ekkora gyerkőcnek.

Bocs, hogy nem azt írtam, amit szerettél volna olvasni!

2010. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is pont 8 hónapos.Ugyanezt műveli.Rajtam lóg, és mindenre felkapaszkodik, mindenhova elmászna.Még fürödni sem tudok rendesen.
2010. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szintén zenész:), de mindig eszembe jut, hogy most én vagyok érte, ezért vagyok itthon és ami a legjobb, hogy csudajó összebújni ezzel a finom illatú manóval és látni ahogyan fejlődik. Apukája mindig mondja, hogy sajnálja, hogy ő nem láthat mindent. 7 hónapos tündérlány anyukája.
2010. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
IGEN ÉN IS IMÁDOM MIKOR LÁTOM HOGY MIJEN KIS ÜGYES... ÉS HOGY MENNYIRE KELLÜNK IJENKOR NEKIK.. DE NÉHA MÁR ANNYIRA NEHÉZ HOGY ELSZAKAD A CÉRNA... MEDDIG TART EZ A KORSZAK??
2010. máj. 18. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak...még egy ideig.


A lányom 7 hónaposan kezdte, most 11 és fokozódik. Legalábbis annyival, hogy nem győzök utána rohangálni, mert annyira megy :D No meg a folyosó végén megfordítani a bébitaxit ha épp azzal játszik.

A bújósság, anyára apára mászás nálunk is van régóta. A hiszi, nos próbálgatja meddig mehet el. Nálunk evés sztrájk is volt...elmúlt, túl éhes volt estére.

Megtanulta, hogy a lába nem az asztal tetején van...feldobta és mivel hiába vettem le neki mindig újra és újra. Nem etettem tovább, be a kiságyba. Üvöltött kb 1 percig, rájött hogy vége abba is hagyta a hisztit, pedig toporzékolt. Mire jött a következő etetés úgy ült, mint a kisangyal. :) Most is próbálkozik, de rászólok és már veszi is le...kis haspók.


11 hós miniszörnyeteg boldog anyukája

2010. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!