Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismerősök "fárasztó" kérdései?...

Ismerősök "fárasztó" kérdései? Ti mitől másztok a falra?

Figyelt kérdés
Nálam amitől ugrok az utóbbi napokban,hogy 4 hónapos babámnál megkérdezik,hogy "Jó kisbaba?" ...mit tud rosszalkodni egy 4 hónapos??????
2010. okt. 14. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%
Biztos arra értik, hogy nyugodt-e vagy sírós.Én olyanokon akadtam ki, hogy miért nem eszik már ezt vagy azt, mert hogy én már adtam neki. Ugyan ez a mozgásfejlődéssel, miért szopik, már nem kellene neki. Ettől nagyon ugrok. Egyébként 20 hónapos.
2010. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
88%

Milyen érzés anyának lenni?

Ere mindig azt mondtam, hogy strapás, de láttam, hogy csöpögős szavakat vártak helyette. Ettől még ugyanúgy imádom a gyerekeimet.

2010. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
88%

1 éves múlt a kisfiam. A szokásos kérdések, amikre természetesen mindenkinek illedelmesen válaszolok, csak kicsit uncsi már:

- hány foga van? (20, bammeg, mindenkire vigyorog, és ahogy kinyitja a száját, azonnal látszik, hogy csak 4)

- beszél-e már? (persze, két nyelven is. Dehogy, csak pár szót tud még.)

- miért áll a babakocsiban? (mert nem szeret ülve benne lenni, ilyen egyszerű. Ha bekötöm, üvölt, így inkább hagyom, hogy álljon.)

- elindult már? Ha igen, akkor miért babakocsival megyünk? (Tény, hogy elindult, de mivel még csak dülöngélve megy, cipőt még csak most szokja, egyértelmű, hogy az 1-2 órás sétánkra nem indulok el vele gyalog, babakocsi nélkül.)

- szopik még

2010. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, elküldtem véletlenül. Tehát a szopik-e még kérdésre nem a válaszom, és visszakérdeznek azonnal, hogy meddig volt cici?
2010. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
100%
Jujjjj,mièrt cumuzik mèg mindig egy ekkora nagyfiúú? Minek az a szàdba, anyuka tessèknelvenni tôle, ezèrt nem beszèl mêg, mert mindig lóg a cumi a szájában....! Minden cumisbaba anyuja àtèrzi, milyen idegesitö,mikor egy idegen ilyenekkel kintat.... Egy èves volt ès mèg nem jàrt egyedül. A hàziorvosom(!) ràcsodàlkozott a sètànyon: egy èves? Mièrt ül mèg mindig babakocsiban? Mièrt nem sètàlsz szèpen? Mondtam,neki hogy mèg nem jàr egyedül. Vàlasz: ha ennyit tologatom,nem is fog.....:(. Milyen kedves volt....jujjjj, mêg mindig eszik bèbiètelt? Igen,nem eszik meg túl sokat a mi ètelünkböl, igy ràpótolok....15 hòsan kèrdeztèk ezt többgyerekes anyuk nagyon csúnyàn nèzve.... Sok ilyen van mèg:). Van olyan nap,mikor nagyon zavar,vsn,mikor csak mosolygok:)
2010. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
94%
"Miért sír?" kérdést utálom. Mert csecsemő! (A férjem válasza az, hogy "mert megvertem"-akkor nem kérdeznek tovább.)
2010. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
88%
18 hónapos a lányom. Amit mostanában abszolút nem tolerálok már hogy beszél már? Mintha egy 18 hónaposnak muszáj lenne beszélnie! A másik kedvencem amikor ezt olyan kérdi akinek még csak 5-6 hónapos a babája.
2010. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
97%

kedvenc kérdéseim:

- hány foga van??

- miért cumizik?

- szopik? meddig szopott? miért nem tovább (3 hónapig tudtam sajnos csak)

- mikor lesz kistestvér???

- egyszer megkérdezte a játszótéren egy anyuka, hogy én otthon hány napig adom ugyan azt a ruhát a gyerekre. Mikor azt válaszoltam, hogy 2 napig ha nem maszatolja össze, teljesen kiakadt, hogy hogy lehet hogy 2 napig, ő minden nap, vagy akár egy nap kétszer is tiszta ruhát ad a gyerekére. Igen, nekem is volt olyan h átöltöztettem, mert piszkos lett, leette, stb,de ha tiszta, igenis feladom még rá köv nap is ugyan azt a ruhát.


ezektől a kérdésektől égnek áll a hajam.

2010. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
100%

Mikor viszi már el a cica azt a cumit???(22 hónapos a fiam, kizárólag alváshoz cumizik, slussz passz, az én dolgom)

Még nem szobatiaszta?????:O bezzeg a Pistike, Micike, Macuka már 4 hónaposan, letépte magáról a pelenkát és szólt, hogy kakilni kell!(ahhhhha, hát perszeeeee) :)

Mikor jön a kistesó?????(épp aktuális, jövőre jön, de kész vagyok, hogy mindig megkérdezik)

Jó kisfiú???(erre mit mondjon az ember? Periódusonként változik, hol ördög hol angyal, mint egy átlag kétéves)

2010. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
100%

En meg csak az elso babamat varom, de profi nanny vagyok. Legutobbi "munkammal" nagyon ossze vagyunk nove...legalabb annyira, mint o a cumijaval.

2 eves kora ota szobatiszta a kiscsaj,kitorli a popsit, lehuzza a klotyot, kezet mos emlekezteto nelkul - most 3 eves- oltozik, sajat magat ellatja szo szerint de a cumijarol es a kistakarojarol nem tud lemondani. Sokszor viszem a babakocsit magammal, mert nem tudom cipelni - naponta tobb km-t gyalogolunk a varosban. Emberek vadidegenek megprobaljak a cumijat elvenni stb...nagyon kellemetlen szamomra. Tudjuk, hogy mar nem illene a cumit logatni a szajaban de ez az egy "babakorara emlekezteto" dolog van. Mas kolok ilyen koraban nemhogy kezet nem mos magatol, de a sajat valagat sem kepes kitorolni. En mindig erre gondolok. Nagyon vigyazok arra, hogy ne mondjak velemenyt masok gyerekeirol. Gondolataim nekem is vannak azert.

Engem ez zavar. Mellesleg kedves "sokfogas" baba Anyuja..az en kicsi vedencemnek 8 foga volt 2 evesen...azt hittuk mar soha nem nonek ki azok a kis gyongyfogacskak...az is jo tema volt - masoknak. Nekem meg akkoris ha nem az en gyerkocom, a leggyonyorubb volt a kis foghijjas!

2010. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!