Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van, érez így?

Más is van, érez így?

Figyelt kérdés
A lányommal töltött első 9 hónap katasztrófa...Nem tudok egyszerűen a folyamatos kipihenetlenségtől,fáradtságtól,fejfájástól szép és jó dologként tekinteni a gyereknevelésre!Nekem a lehető legjobban megnehezíti az életem!Egyszerűen nem fogok rá úgy emlékezni,mint a legtöbb anya,hogy Jaj mert az első pár hónap...nekem ez a pokol...
2017. jún. 12. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nehéz volt a fiammal,szoptatás nem sikerült, amit kudarcként éltem meg. Ölbebaba volt sokáig, nagyon nehezen aludt nagyon keveset, minden megviselte, hisztis, érzékeny volt sokáig. Másra számítottam, tény. Ma már 26 hónapos, szép, és okos kisfiú, mint ahogy eddig is az volt, imádjuk. Már van tesó is, 11 hónapos, és vele sokkal másabb minden, az első gyereken tanul a szülő, ez ilyen. De én azt mondom neked, hogy már alig emlékszek, hogy mi hogy volt pontosan, csak hogy nehéz volt, de az öröm az akkor is mindig öröm, hogx ő, ők vannak. Próbáld tul tenni magad a negatív dolgokon, tudom, hogy néha kicsit olyan, mintha a gyerekre haragudnánk, mert ilyen. Mert nem minden gyerek eszik, alszik még újszülöttként sem, én aztán tudom. Meg azt is, hogy milyen nem aludni, és h hamar elpattan az a bizonyos húr a kimerültségtől. De élvezd minden percét ennek a kornak is, amennyire lehet, mert hamar elszáll.
2017. jún. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem most a második gyerkőccel van ez. Olyan igazi többemberes baba volt. Folyton sírt, én szorongtam, bár szopizott, és pufi volt, folyton attól féltem eszik-e eleget. Aztán fél évesen tápis lett, akkor egy picit felszabadultam. Viszont még mindig nehéz vele, mert mozgásfejlődése megkésett, 14 hónaposan még nem áll fel, én meg aggódom. De ez már abszolút nem az a minek kellett nekem gyerek érzés, hanem a helyzettel együtt járó aggódás.

Fel a fejjel, egyik pillanatról a másikra lesz önállóbb baba, és akkor beköszönt a jó oldala is a dolgoknak. 😊

2017. jún. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az első gyerekemnel olyan rózsaszín volt minden! Soha nem sirt! Evett aludt! Gyönyörűen fejlődött!

Na most a második! Jol" behuzott a csőbe"! Mint aki gyereket se látott! Ráadásul ő nem tervezett baba. Attol Függetlenül imádjuk. Már jobb is a helyzet sokkal. 5 hobapos nagylány. De az elején iszonyat sokat sirt. Magamban egy párszor gondoltam rá, hogyha ezt tudom......

2017. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, h te nehezited meg a sajat eleteteket. Gondold at a napirendeteket es a taplalasat. Az enyem mar reg atalussza az ejszakat es jarokaba van szoktatva.

De amugy teljesen aterzem amit irsz. Neha en is erzem, hogy egy idegbaj a napunk reggeltol estig. Amikor csak tehetjuk kimozdulunk, kirandulunk, de meg ez is keves neha hogy lekosse a babamat mivel nagyon aktiv, mozgekony. Neha csak tombol es tombol egesz nap, egyedul vagyok vele es varom hogy elteljen a nap. Ugyhogy csak azt tudom mondani hogy kitartas.

2017. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!