Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Több mint 4 honapja szültem,...

Több mint 4 honapja szültem, de még mindig vérzik az aranyerem, normális? Fáj a végbéltükrözés, ha elmegyek dokihoz? Mit csináljak? Elmulik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó kúpok,kenőcsök,nem használ semmi sem?Sztem beszélj az orvossal,kérd ki a véleményét,de ha menned kell tükrözésre,nos mit mondjak (egy szülés után) a tükrözés nem fájdalmas,inkább kellemetlen.
2008. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

szerintem is próbálj először kenőcsöt, kúpot. ha pedig orvosra kerül a sor, szerintem nem tükrözi meg, csak ujjal betapintja.

2008. okt. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kupozom,kenöcsözöm,de van amikor egy hétig nem vérzik van mikor 2-ig igen,mert az a baj hogy ha 1-2 hétig nincs vele gond akkor utána egy szorulás ismét megsérti belül a sebet és megint vérezni,fájni fog :(
2008. okt. 17. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:

javaslom,hogy akkor használj székletlazítót.Krémezd használd a kúpot,e´s rendbe fog jönni.

gyógyszertárban veheted,LAEVOLAC szirup.Teljesen terme´szetes,babáknak is adható.

2008. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!