Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nők, Férfiak! Hány évesen...

Nők, Férfiak! Hány évesen éreztétek először azt, hogy szeretnétek gyereket?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 16:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én kb 24 éves koromig egyáltalán nem akartam gyereket. Most 26 évesen pedig várom mikor lesz két csíkos a tesztem :)

8 éve vagyunk együtt a párommal, és két éve lakunk együtt, szerintem ez hozta meg a kedvet.

2017. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kb. 20 évesen már nagyon vágytam rá,de még apuka jelölt sem volt srhol a láthatáron. Most 28 vagyok,kislányom 2 hónapos.
2017. jún. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
16 évesen már tudtam,hogy ha meglesz a megfelelő apajelölt akkor 25 éves koromig szeretnék már anya lenni. Első baba 23 évesen lett volna de sajna a 7.hónapban elvesztettük. Most a 26. szülinapom előtt 3 hónappal megszületett a fiam ugyhogy csak sikerült 25 évesen anya lenni :)
2017. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 jafnrétti ***** válasza:

Először? 15 évesen, de persze nyilván nem tettem ennek érdekében, csak akkor már sokszor elképzeltem magam anyaként, és örültem volna, ha már eljön végre az ideje.

Egyébként 19 évesen meg már nagyon nagyon vágytam rá, hogy babám legyen, 20 évesen meg is született az első fiam.

30/N

2017. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonlóan alakult mint az előttem szólónak, annyi különbséggel, hogy én 22 évesen szültem az első babám.
2017. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

23 evesen volt egy orult hullam, sokat sirtam is, hogy nekem mikor lesz mar vegre...persze se normalis kapcsolat se anyagi hatter nem volt hozza.

Aztan elmult es ugy alakult, hogy egy uj szerelem jott ami hazassaggal folytatódott 28 evesen. Es meg 3 evig nem akartunk gyereket. :)

Vegul mikor belevagtunk 31 evesen, ferjem 32 volt, az elso honapban összejött. Igy volt jo. Ha tehetnem, ugyanigy csinálnam, nem szulnek korábban. Jo volt par ev gyerek nelkul is, es megalapoztuk kicsit magunkat. Ez is fontos, nem csak a vágy gyerek irant. Fel is kell nevelni tisztessegesen.

2017. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
17 éves koromba
2021. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!