Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Márciusban lejárt a...

SOS! Márciusban lejárt a végbélkúp (noraminophenazoni), de más nincs itthon. Beadhatom neki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 19. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem! Lázas? Nincs szomszéd vagy valaki aki ki tud segíteni egy kúppal? Vagy esetleg elszaladni az ügyeletes patikába? Vagy marad a törzsborogatás. Mennyi a láza? 38 alatt nem kell csillapítani.
2010. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem!!! Menjetek ügyeletes patikába. Persze ne te meg a baba, hanem valaki más.
2010. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne! Inkább kérj meg valakit hogy hozzon.
2010. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gond nélkül adhatod. A gyógyszerek nagy többségének az sem árt, ha évekkel ezelőtt lejárt, csak muszáj a gyártónak minőségmegőrzési határidőt megadni. A maximum, ami történik, hogy egy-egy gyógyszer hatóanyaga csökken, de ebben az esetben sem ártalmas.

(eü-s a férjem, tőle tudom)

2010. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Az anyukám gyógyszerész. Semmiképpen nem szabad lejárt gyógyszert bevenni! Sőt, igazából a kukába se lehetne kidobni semmilyen gyógyszert mert veszélyes hulladék.
2010. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huuh....köszönöm a válaszokat:-))a párom munkából hazafele jövet hozott nurofent,amit éjjel adtam be neki,mert 39-re felszökött a láza..ma megyünk dokihoz,remélem semmi komoly..
2010. máj. 20. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!