Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babával volt...

1 év körüli babával volt valaki Balin, esetleg Dominikán?

Figyelt kérdés

Télen mennénk, de ősszel már szeretnénk lefoglalni a szállást, repjegyeket.


Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mennyire lehet kibírni egy hosszabb repülőutat babával. Európán belül már többöször repültünk vele, nem volt baj. Csak félek, hogy pár óra után nyűgös lenne, nem tudnám lekötni a figyelmét, meg akkor már ugye lehet el is indul rendesen.


Nekem Bali jobban tetszik, kétszer voltam és egy csodának tartom azt a helyet. Viszont amíg Dominikára megy közvetlen járat Bécsből (tavaly ment), Balira tuti kell 1-2 átszállás és nem tudom, hogy ez egy babával mennyire megterhelő, vagy érdemesebb úgy szervezni, hogy pár napot az adott városban töltünk és úgy utazunk tovább...


2017. jún. 27. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi még ilyen hosszú útra nem vittük a picit. Szerintem azt is nézd meg, hogy milyen plusz oltások ajánlottak Balira és Dominikára a babának, mert nem mindegy hogy csak 2 extra oltás kell vagy esetleg 4-5 és hogy ezek mindegyike adható-e egy ilyen korú gyereknek.

Ahogy írtad a kevesebb átszállás is jobb lehet, főleg ha közben pl megfázik és a nátha miatt fájna a füle a leszálláskor.

2017. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!