Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mi tévő legyek?

Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű,egészséges,2 hetes kislányunk,de a férjem nem törődik vele.A gond ott kezdődött,hogy terhes lettem,ő mindenképp fiút akart,lányról hallani sem akart.Amikor még nem tudtuk,hogy fiú vagy lány lesz,elhalmozott minden finomsággal,ajándékkal,kényeztetett.A 12 hetes UH-n megtudtuk,hogy kislányunk lesz.Még meg is kérdezte a doktornőt,hogy ez biztos?Biztos,hogy nem tévednek?Biztos,hogy nem cserélték össze valakivel?Mert az ő gyereke csak fiú lehet.Ott helyben nem is mondott semmit,de amikor kijöttünk elkezdte,hogy ez nem igaz,ez(!!!!)nem az ő gyereke.Azóta rám sem nézett,egyszer nem kérdezte a terhességem alatt,hogy hogy vagyok,rúgott-e,semmit nem kérdezett.Megkérdeztem tőle miért csinálja ezt.Akkor azt mondta,majd a szülés napján megbeszéljük.Eljött a szülés és megszültem a kislányom.Ő be sem jött a szülésre(pedig akartam)azt mondta,ha megszülök megnézi a fiát és minden rendben lesz.Megszületett,annyit nem mondott,hogy fáj-e valahol,semmit nem mondott,a kislányt azért megnézte,de nem vette a kezébe sem.A legfájobb az volt amikor 1,5 hetesen bekakilt szegény,és az mondta nem cserélhetek rajta pelenkát mert most cseréltem és nem telt le a 3 óra.(ő azt akarta hogy 3 óránként legyen pelus csere,de én ezt nem hagytam,mindig cserélek rajta,ha kell)És szüléskor még azt sem mondta hogy,köszönöm neked,hogy megszülted nekem a gyerekem...Ez nagyon fájt.A terhességem alatt azt hittem hogy majd ha meglátja nem fogja érdekelni,hogy lány de látom sajnos ez nem így van.Mi tévő legyek?Nem szeretném,ha valaki beszólna,így is elég a baj,nem kell még jobban belém rúgni.Normális válaszokat.

2017. júl. 3. 16:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Uramisten! Komolyab léteznek ennyire primitív emberek? Kérlek mondd, hogy ez csak kamu! Ezt nem hiszem el! Ha mégis igaz (komolyan nem hiszem el, ez teljes agybaj), akkor váljatok el, egyezzetek meg, hogy a férjed lemond a gyerekről, nem követelsz tőle semmit, és többé nem látjátok egymàst.
2017. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
A férjed egy elmebeteg barom. Én már régen ott hagytam volna a francba. Ha így fog viselkedni egész életében a kislánnyal, tudod, hogy mekkora károkat fog okozni a lelkében?
2017. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%

Mi a fraszt keresel meg mindig mellette?


Amennyiben ez nem kamukerdes, ugy egyetlen.valasz letezik: valas. Ez a pasi egy idiota barom. Ezert kar volt a kerdest kiirni bocsi de mindenki azt figja irni hogy hagyd ott.

2017. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Durva leszek, de fogd a kislányod és lépj le tőle,láthatólag neki úgy sem kelletek...
2017. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Ez igaz ?

Es eddig is vele voltal ?

Kib***n mint macskat sz***i, meg ma !!


Masreszt a gyerek neme kizarolag a ferfin mulik ! En megkerdeznem tole ma, hogy miert nem tudott fiut csinalni maganak, ha annyira azt akart ? Es a cuccai az ajto elott varnak.


Off: az en exem sem foglalkozott a gyerekkel, otthagytam!

2017. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Ez komoly??? :O Fogd a lányod és költözz el. A férjed elmebeteg. És ezt nem csak úgy mondom, hogy "na ez elmebeteg" hanem szerintem tényleg az. Nekem már ez a mondat sok : "az mondta nem cserélhetek rajta pelenkát mert most cseréltem és nem telt le a 3 óra", nemhogy az egész sztori. Remélem majd ha öreg lesz és besz**ik őt is bennehagyják majd mert még nem telt le a 3 óra. Idióta. Meg hogy nem ment be a szülésre, pedig akartad :O. Ne hagyd magad, mert ez csak rosszabb lesz. Zsarokoskodni fog feletted és a lányotok felett ha maradsz, ezt borítékolom.
2017. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%
Annyira gyűlölöm az ilyen embereket!A lány nem kell nekik,de azért a szexre mag a dugásra jó volt a nő!!!!! Undorító patkány,féreg,nem lehet ilyen mocsokra mit mondani!!!!!Bocsi nem rajtad kellene,hogy csattanjon,de nem bírtam megállni,hogy ne írjam oda.Hagyd ott de sürgősen,mert még rá megy a kislány is!!!!!!!
2017. júl. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
49%
Ez a kérdés kamu.
2017. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
72%
Eleg durva, hogy ilyen emberek leteznek. Sajnallak..
2017. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem szokott érdekelni a pontozás, de most szemet szúrt hogy mindenki le van pontozva. Aki lepontozott mindenkit legyen szíves írjon már egy véleményt is, hogy mégis ő mit gondol. Normálisnak tartaja az apukát? Vagy mi?????
2017. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!