Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran fürdetitek a...

Ignis Subdialis kérdése:

Milyen gyakran fürdetitek a 0-8 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Tehát vízbe merítve, szappannal vagy anélkül?

2017. júl. 3. 16:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
40%

Szappannal???

Mi gyogyszertari furdetokremet vettunk.CSAK az nem szaritotta a bőret. Mert feny felé tartva pl lábon egybol latszik hogy olyan "lemezes"szaraz más furdetőtől ill csak olajban usznak minden drogeriaitol.

2017. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Naponta.
2017. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Minden nap! Gyógyszertári fürdetővel átmaszirozom és megy a vízbe :)

Vagy gabi levendulás fürdető.

2017. okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
31%
1 hónapos, nekünk heti kétszer elég fürdeni. A popóját csap alatt mosom, ahányszor kakis, arcocskáját reggelente nedves törölközővel áttörlöm. A fürdés inkább csak játéknak van, amúgy is szárazabb a bőre, a legjobb neki, ha nem pancsol sokat :-)
2017. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Osztrák ismerősöm konkrétan azt az ajánlást kapta az állami kórházban és a gyerekorvostól is, hogy max. heti egy fürdetés, illetve esténként a baba arcának, testhajlatainak áttörlése ilyen kis vízzel megnedvesített, kerek puha, mostható textilpárnákkal. De a válaszokból és az egy-két nyugati mintájú válasz lepontozásából ítélve még nálunk nagy lenne a népharag, ha követnénk ezt az irányt.
2017. okt. 21. 15:38
 26/29 anonim ***** válasza:
Kiemelted a kérdést, pedig kaptál már bőven választ. Népharag? :D Soproni vagyok, a nagy osztrák bagázs jó része büdösen masírozik a Várkeren...Nekem nem követendő példa.
2017. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a nyugati országokban nem "divat" a mindennapos tisztálkodás (sajnos tapasztaltam testközelből is ennek a következményeit), de én el nem tudnám képzelni a mindennapjaimat rendszeres zuhanyzás nélkül.


Most 4 éves a kislányom, egy kezemen össze tudnám számolni, hogy az elmúlt 4 évben hány olyan nap volt, amikor kimaradt a fürdés.

2017. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hehe, igaz, sajnos bizonyos nagy nyugati orszagokban a szappant reklambol ismerik csak.
2017. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
A Bőrügyek c. könyvet érdemes elolvasni, mielőtt szétoffolunk egy folyamatosan aktuális felmérést, csak hogy legyen némi tudomány is az előítéletek mellett. [link] Továbbra is várok válaszokat a kérdésre.
2017. nov. 29. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!