Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vinnétek ajándékot, ha ti sem...

Vinnétek ajándékot, ha ti sem kaptatok?

Figyelt kérdés
Kolléganőmhöz megyünk holnap. Az ő kislánya 6 hónapos, az enyém 11 hónapos. Mikor megszületett a lányunk, akkor úgy volt, hogy jönnek babalátogatóba, aztán persze mindig közbejött valami. Decemberben küldtem neki egy nagy szatyor babaruhát. Mi sem jutottunk el még hozzájuk babalátogatóba, a fiam suliba járt, délben hazajárós, hétvégén meccsei voltak, így nem jött össze. De most megyünk. Viszont tanácstalan vagyok, hogy vigyünk-e valami apróságot a kicsinek?
2017. júl. 5. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem vigyetek, mert lehet hogy a tiétek is fog kapni valamit. Ha nem kap, akkor esetleg nem adjátok oda.
2017. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Én vinnék mert nekem kellemetlen lenne üres kézzel odaállítani. Nekem a legjobb barátnőm nem hozott semmit, mikor meglátogatott minket szülés után. Amikor ő szült, én vittem neki ajándékot.
2017. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelműen igen.

Én nem azzal mérem, hogy ki mit kap, hogy ő mit hozott. Hanem a saját mércémmel. Milyen a kapcsolatunk, mennyi a költsegvetésem.


És ahogy Írod, ő nem is ment hozzád látogatóba. Tehát nem arról van szó, hogy ő üres kézzel ment. Még az is lehet, hogy vett valamit a lányodnak, csak mivel nem jutott el hozzád , így átadni sem tudta.

2017. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Ajándékot? Mármint milyen alkalomból?
2017. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen vinnek, mert mar elmultam 6 eves amikor meg ugy viselkedtem hogy bibibi ha te nem adsz akkor en sem. Azota felnottem :)

Es igen, lehet hogy Ti is most fogtok kapni, bar ez nem lenne szempont szamomra.

2017. júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Óvodás szintű gondolkodásra vall, ha csak akkor adsz, ha te is kapsz. .. Amúgy is illő vinni valamit hajaz ember látogatóba megy -nálad nem voltak, te mész, nem is értem mit problemazol
2017. júl. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
vigyél valami 1-2000 ft-os babajátékot, vagy valami baba higiénés terméket, ennyi.
2017. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem mennek el.
2017. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha már előtte küldtél dolgokat,-akkor én már csak apróságot vinnék.. popsi törlő,egyszerű kis babajáték
2017. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Én sem mennék el valószínűleg. Felénk ez teljesen kölcsönösen működik, aki elmegy babanézőbe, ahhoz is elmennek, de ismerek olyant, aki nem ment el emiatt, és nálunk ez számít normálisnak, én ezt szoktam meg. Plusz felénk sértő is, ha a szomszédok nem mennek át.

Ha ettől függetlenül mégis elmennék, mert mondjuk szeretem annyira a kolleganőt, akkor biztosan vinnék valamit a babának, mert üres kézzel sehova nem mennék oda.

2017. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!