Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem baj, ha keveset sír...

Ugye nem baj, ha keveset sír a babám?

Figyelt kérdés
Csak akkor sír, ha éhes, tele a pelenka, fázik, melege van, társaságra vágyik, stb. De csak úgy sosem sír. Ha az apja is itthon van és kint beszélgetünk, kivisszük, elnézelődik. Figyel. Ha vele is vagyok, akkor is gagyog, mosolyog, nézelődik, de feleslegesen sosem sír. Itt sokat olvasom, hogy sír a babájuk, állandóan ölbe vágyik, az enyém nem ilyen. Én tudok tőle főzni, stb csak legyen ott az adott helyiségben valaki, hogy ne unatkozzon.
2017. júl. 7. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is ilyen! Cserébe a nővére folyton vonyít valamiért...

Örülj, hogy ilyen!

2017. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Dicsekszel vagy panaszkodsz?
2017. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem hasfájós, adj hálát. Az se ok nélküli sírás, csak nem sikerül kiiktatni az okot.
2017. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyik se..inkább aggodalom.. túlaggódok mindent :D

azt is, hogy mennyit kéne vele "foglalkozni"

örülök egyébként, csak azt hittem, baja van

tud ő is ordítani, mint a sakál, az nem szokott tetszeni neki, ha a hajlatait tisztítom és hintőporozom, de pelenkázásnál, fürdésnél is csendben van

Azt hittem, ez nem normális kategória, mert sokaknál olvasom, hogy nem tudok főzni, takarítani is csak akkor, ha apa otthon van

2017. júl. 7. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak azt mutatja, hogy kiegyensúlyozott. Mindent megkap amit szeretne - értem itt a törődést, a közelséget, stb. - így nem kell kérnie.

A fiam is ilyen. Magát is el tudja szórakoztatni, nem kell loholni utána. Bárhova megyünk, el van, mosolyog.


A mosoly és hogy kommunikál, az csak jót jelent. Nincs baj :)

2017. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam is nyugi baba volt aztán elkezdődött a fogzása ,bepótolta !!
2017. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én is ettől félek :'(

mikortól kezdődik a fogzás?

2017. júl. 7. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó nem egyformák a babák sem. :) nekem a kisfiam nagyon akaratos természet és babaként is sokat sírt, nem volt el magában csak úgy, kiharcolta a figyelmet az fix. :D (egyébként a fogzást kifejezetten jól viselte, előre ne félj ettől, lehet a tied se fogja nagyon megszenvedni őket. Foganként 1-2 max 3 nap ami nekünk jutott de volt amelyik ennyi se, simán túlélhető volt..) ok nélkül nem sírt ő se, de az okok sokfélék voltak :D pl unatkozik vagy nem érzi magát biztonságban, testközelségre vágyik stb..

Szóval most a második babám meg egyelőre kb mint a te babád. Persze nem tudni hogy alakul majd fogzással mozgásfejlődéssel stb, egyelőre örúljünk neki, teljesen normális.

2017. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindva két csemetém akkor volt képes órákig ordítani, amikor fáradtak voltak. Az elsőnél nagyon kétségbe estem. Állandóan ugráltam körülötte, szórakoztattam, mindent megpróbáltam, hogy megnyugodjon, de csak még hangosabban üvöltött. Egyszer elszakadt a cèrna, kimentem a szobából, becsuktam az ajtót (igen, hagytam üvölteni) és ittam egy teát. Kb.5 perc múlva mentem vissza, akkor már édesdeden aludt. Azon gondolkodtam, hogy vajon hány baba lehet még így. Csak 5 perc nyugi kéne nekik, ehelyett a szülők egyre kétségbe esettebben próbàlnak a kedvére tenni.
2017. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!