Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől fájhat a 3 hetes kislány...

Mitől fájhat a 3 hetes kislányomnak minden délután a hasa? Mit tegyek? Mit ne egyek? Talán a gyümölcslevek okozzák, amiket fogyasztok (narancs, őszibarack, babánturmix), esetleg a görögszénamag teától?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] Remélem ezzel az oldallal segítségedre tudtam lenni! Sajnos ezt a dolgot a babáddal neked kell kitapasztalni! További jó babázást!
2010. máj. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hós korig sok baba hasfájós, lehet neki segíteni a pocak simogatásával, a lábak has felé közelítésével, vagy ha a lenyelt levegő kínozza, akkor ki lehet próbálni az Infacol, Espumisan, büfiztetés. Én az elsőnél nagyon odafigyeltem mit eszem, iszom, mégis hasfájós volt. a 2.nál meg bármit ehetek, semmi baja nincs tőle
2010. máj. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Masszírozd az órajárásával megegyező irányban, aztán hátát ugyan így!

Meleg párna a pocira(jól ellazítja a beleket)! Akár aludhat napközben hason a meleg párnán a babád!

Espumisan csepp!

2010. máj. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Masszírozd a baba pocit (bocs lemaradt)
2010. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A narancslével és a banánturmix-szal óvatosan! Az előbbi simán okozhatja a babádnál a hasfáját, mert átmegy a tejcsibe, a banán viszont még székrekedést is okozhat neki.

Próbáld ki, hogy elhagyod ezeket egy pár napig, van-e valami javulás nála.

2010. máj. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat alapján a banán nagyon szeles, az én babámnak attol fájt a hasa. Kihgytam az étrendembôl és azóta ok.
2010. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, minden baba más, de leírom a saját tapasztalatomat:

én semmi olyat nem ettem amitől elvileg baja lehetne!!!-mégis 3-10 hetes koráig hasfájós volt. Nekünk az espumisan, egy hónapos korától a gripe water segített, valamint a homeopátiás szerek. Ezekkel korlátozni tudtuk a dolgot napi 15-30 perces sírásra

Kitartás, elmúlik :)

2010. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a gripe water vizet! Nekünk bevált,gyógyszertárban kapható!
2010. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!