Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 1 hónapos korától nem...

Baj, ha 1 hónapos korától nem kapja a Vigantolt a babám?

Figyelt kérdés
Holnap lesz 2 hónapos. Ma akarom neki megint adni. A férjem adta addig, amíg itthon volt, egyszer mondta, a védőnővel arról szó volt, hogy a Konakiont nem kell, mert tápszeres, de én eléggé feledékeny vagyok és nem adtam. Mindennap van kint a levegőn...nagyon gyötör a bűntudat, mert ezen kívül mindent megteszek érte. :(((
2017. júl. 10. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Említsd meg a gyerekorvosnak mert lehetséges, hogy most nagyobb adagot fog javasolni.
2017. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapnia kell
2017. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%
Nem ertem, mi a gond.Tápszerek babának nem kell és a védőnő is azt mondta, hogy nem kell. Mi a kerdes?
2017. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as, értő olvasás?

Vigantolra kérdezett, nem a Konakionra!

2017. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A Konakiont mondta, hogy nem kell adni

Nem a Vigantolt

A Vigantolról nem esett szó és nem kérdeztem rá

:(

Ma megyünk 2-re a gyerekorvoshoz

2017. júl. 10. 11:56
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat az offért, de épp most mondta a védőnò, hogy ezt szedjem. Terhes vagyok. Most akkor ez mi, hogy a terhesek meg a babák is szedik?Mást nem mondott...
2017. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha eszedbe jutott akkor persze add, de hidd el, hogy semmi baja nem lesz. Az egész népességre jellemző az alacsony d vitamin szint egyébként. Az immunrendszernek is nagyon jó, meg nem véletlenül ez az ajánlás, de ennyi kihagyás nem fog problémát okozni.
2017. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem szabadna egy kis szünet gondot okozzon, a tünetek pedig hosszútávon jelentkeznek hiány esetén. Ettől függetlenül add neki mindennap! Sőt, az újabb ajánlás szerint nem is 1, hanem 3-4 éves koráig kell adni.

Szóval nem baj, ha ezentúl adod neki!

2017. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megnyugodtam
2017. júl. 10. 12:39
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
6. a vigantol a D vitamin, a konakion meg a K. A K vitamin annak a babának, aki tápszeres, nem kell, mert a tápszerben benne van. A D vitamin pedig a kutacs fejlődéséhez kell, nekünk például 2 cseppet kell egy nap adni.
2017. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!