Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatnék enni uzsonnára a...

Mit adhatnék enni uzsonnára a kicsinek? A tejpépet nem eszi meg. A sajátkészítésűt se.

Figyelt kérdés
Reggel szopi, 9-10 között gyümölcs 13-14 között húsos főzelék szopival, 17 óra felé szopi, és este 18-19 között kéne valamit ennie. Mit? A tejpépet utálja, a főzeléket olyankor már nem eszi meg. Babajoghurt 1 kevés, most azt kap. De van-e ötletetk?
2008. okt. 17. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Nem írtad mennyi idős a babád. Én a kisfiamnak 8 hónapos korától adok túrót gyümölccsel turmixolva, és szereti. Lehet többféle gyümiből, én szoktam almát, barackot, vagy banánt beletenni, illetve vegyesen. És kb. 2 evőkanál túrót rakok bele.

Remélem tudtam segíteni.

2008. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
lehet,hogy azért ne eszik 18-19kor,mert 17kor szopizik.biztos nem éhes még.
2008. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De az a 17 órás csak szomjoltó. Most elhozam egy mérleget a védőnőtől és mértem csak 100-at szopott elég volt neki, viszont 1 óra múlva éhes lesz és 18 30-kor 150 ml gyümit, gabonával becsavarrt. De úgy tudom a gyümölcs éjszakára nem szerencsés. Vagy váltsak és a 17 órás legyen valami kaja és 18 óra felé szopi, aztán 19 30-kor megint??

9 hós most

2008. okt. 17. 21:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy teljesen szüntessem be a délutáni szopit? Elég neki csak reggel és este, meg az ebéd után? Szeret szopizni, nem tudom hogy szoktassam rá kevesebbre. Még 5-ször rákéretszkedik, de ebből csak a reggeli és esti a teljes adag. A többi csak hiányérzet és anyaközelség. :)
2008. okt. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!