Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy fiú baba...

Van olyan, hogy egy fiú baba jó alvó, nyugodt természetű? Vagy többnyire szófogadatlanok? Lányok nyugodtabbak?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hetesen már átaludta az éjszakákat, nappal is szuper alvó volt. Nyugodt baba/kisgyerek volt, eszik-alszik- játszik típus. Most 5 éves, most is jól kezelhető, bár természetesen a korral járó tulajdonságok (pl szemtelenség) megvannak. Az ovis csoportjában nem egy kislány jóval kezelhetetlenebb nála.
2017. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam egy ördögfióka. De édesanyám szerint még mindig 100x könnyebb természet, mint én voltam lány létemre. Szóval ez az általánosítás nálam pl nem jött be.
2017. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Semmi köze a habitusnak a nemhez.
2017. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kislányom van, sosem aludt jól, mai napig nem szeret aludni, nehezen alszik el, és keveset. Pörgös, állandó mozgásban lévő gyerek.
2017. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az én Kisfiam is nyugodt.ha a

pihenőszékben van és nincs játék nála akkor is elnezelodik és sikítozik stb.

5 hónapos és jó kisfiú!

Ismerek egy ugyanennyi idős kislányt aki hisztis és állandóan nyüzsgésben van!

2017. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsere mindket nembol kijutott. :-)

A lanykam meg csak 1,5 eves igy eddig a korig tudok osszehasonlitast kesziteni.

Azt kell h mondjam, a lanyom kezelhetobb eddig, mint a fiam volt anno.


Lanyom jo alvo, szeret is aludni.

Fiam szornyu alvo volt, csak kezben tudott aludni mikor pici volt. Meg most sem mondanam h szeret aludni (4 eves).

Az evessel egyikuknek sem volt gondja.

Fiam rengeteget sirt, hasfajas, allergia gyanus volt, a betegsegeket nagyom konnyen elkapta es nagyon nehezen jott ki beloluk.

A fogzasrol ne is beszeljunk, remamom volt. Keson indult el neki, 1 evesen 2 foga volt, nagyom szemvedett.

A lanyomnal hasfajas nem volt, a fogzas meg sem kottyant neki (4 hosan bujt ki az elso, aztam 2-4 esevel a tobbi. Mar tobb honapja kintvan neki mind).

A betegsegek hala Istennek elkerulik, vagy hamar legyuri oket, nem viseli meg ugy mint a fiamat.


Viszont mar latom h kezd hisztis lenni a lanyom, ugyhogy ami ez utan jon,lehet h megforditja majd a sztereotipiat, mi szerint a lanyok kezelhetobbek. :-)

Majd meglatjuk...

2017. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A lányom iszonyatosan eleven, szófogadatlan, a fiamat kb észre sem lehet venni
2017. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Te se gondolhatod komolyan ezt marhaságot.. Semmi köze a kettőnek egymáshoz természetesen.
2017. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezt a sületlenséget? Ennek semmi köze a nemhez. Vagy a környezetedben minden nő nyugis és minden férfi nyugtalan természetű?
2017. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fiam is, lányom is jó baba volt. A fiam még jobb volt, mint a lányom, nagyon kiegyensúlyozott baba volt. Nagyobbnak is jobb a természete, könnyebb eset.
2017. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!