Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy fiú baba...

Van olyan, hogy egy fiú baba jó alvó, nyugodt természetű? Vagy többnyire szófogadatlanok? Lányok nyugodtabbak?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 12:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lányom 3 éves, kisfiam 9 hónapos. Mind a kettő nyugis, jó alvó! Mi még soha nem éjszakáztunk, esetleg ha betegek voltak! Szerintem ez nem nemtől függ :)
2017. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak egy fiam van, róla tudok mondani tapasztalatot.

Születése óta nyugodt gyerek. Igaz volt egy hasfájós időszak, de ezt leszámítva hihetetlenül nyugodt, keveset sír és nyűglődik.


Én hiszek abban, hogy az anya természetéből adódóan alakulhat ki a személyiség. A környezetemben ez mindenkire igaz. Én is elég higgadt csendes ember vagyok és a fiam is az. De az is lehet, hogy csak a baba kori együttlét miatt vette át? Ki tudja... De érdekelne, hogy is van ez :)

2017. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Mióta bejelentettem, azóta azt mondják hogy kössem fel a gstyómat

Mert hogy náluk kezelhetetlenek a Fiúk.

Mondjuk érdekes, sok ellenpéldát olvastam itt a neten

2017. júl. 18. 19:08
 14/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

A kornyezetemben, 4 olyan par van, ahol fiu-lany gyerekek szulettek, mindenhonnan azt hallom h a lanyokkal egyszerubb. Ez vajon akkor miert van?

2017. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam hót nyugis, alszik szépen nappal, szófogadó, végtelenül óvatos és szabály követő típus. Semmi baj sincs vele, most ugyan befigyel egy kis dackorszak meg hiszti dehát ennek itt az ideje (2,5 éves).. sosem szalad el tőlem, ha kérem hogy álljon meg vagy húzódjon le, szépen szót fogad. Egy csomó mindent előre megkérdez (szabad-e?), szóval a fiúk is lehetnek ilyenek.
2017. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jó hallani ilyen példákat :)
2017. júl. 19. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!