Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden kisbabánál jelentkezik...

Minden kisbabánál jelentkezik a szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
Tehát minden kisbaba átesik az anyafüggőségen 8 hónapos kora körül?Azokkal sincs el,akik sokat vannak körülötte(nagyszülők)?

2017. júl. 31. 17:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A lelki fejlődés szakaszai minden egyes életnél teljesen eltérőek. A többség átesik rajta egyébként, de ez teljesen rendjén is van. (Ahogy az is, ha nem.)

Aki azt mondja ismeretlenül valaki(k)re, hogy azok rossz szülők, az a rossz szülő. Nem tud empátiát meg egy kis tiszteletet tanítani a gyerekének, ha egyből ilyen elutasító, támadó valakivel, aki segítséget kérne. (Bocsánat az offért, de szerintem ritka bántó komment volt.)

2017. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
le vagyok pontozva 0-ra, mert az én gyerekemnél nem volt??? még jó, hogy én vele foglalkozom inkább, mint hogy itt éljem ki magam a pirospacsizással...
2017. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak előttem: vagy azért, mert ilyen "ki ha én nem" stílusban adtad elő. Senki nem pontozott volna le, ha nem kérted volna a végén.
2017. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsó, én nem kértem, az a 9es volt, aki kérte, mégis 40en áll. Én a 10es, leírtam, hogy nálunk semmi ilyesmi nem volt, én 0-án állok
2017. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor bocsi. Így én sem értem a dolgot, de becsületből rányomtam egy zöldet.
2017. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!