Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt játszószőnyegetek?...

Volt játszószőnyegetek? Szerette a baba?

Figyelt kérdés
Ha ajánlanátok, milyen árkategóriájút?
2017. aug. 2. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerette! Nagyon ügyesen megtanult vele nyúlni, megfogni, rögzíteni egy és két kézzel a lelógó játékot.


Nekünk Lorelli dzsungeles volt, ez kb. 9000 Ft volt, tökéletesen meg voltunk vele elégedve. 4-5 játék lóg róla, van közte tükrös is, szép színes az egész, a szőnyege mosható.


Láttam játszószőnyegeket 20-30-40 ezer forintokért is, a lényege ezeknek is ugyan az. A gyerek szempontjából nincs köztük érdemi különbség, mindegyik egy színes, puha pléd lényegében játszóívvel és lelógó biszbaszokkal. :D 10-15 ezer forintnál nem érdemes többet rászánni.

2017. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi most kezdtük el használni. A kisfiam imádja. Nekünk használt van, kaptuk a barátnőmtől. Mosható szőnyeg és a játékok, tényleg nem érdemes többet rákölteni
2017. aug. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

FP állatos babatornázója volt a gyereknek. Szerette nagyon.

16ezer volt, amikor vettük. Eddig 2 gyereket szolgált ki és még semmi baja, remélhetőleg még 2 gyereknek jó lesz, mielőtt elkerül a családból.


ha most vennék, nem adnék ki ennyit rá. Használtan 5-6erezért lehet venni teljesen újszerű klassz szőnyegeket.

2017. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerette, de nem érdekelte sokáig. 5 ezernél többet nem adnék érte.
2017. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Kisfiam 14 hónapos múlt, még mindig játszik néha vele. Mi ezt vettük meg: [link]
2017. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek. Naiv, első babás anyukaként sok mindenből a drágábbat vettem, mint pl játszószőnyegből is (17.000ft-ért). Nem mondom, hogy megbántam, hogy vettem játszószőnyeget, mert a kislányom egyszerűen imádja, de ez a pár hónap elég tapasztalatszerzés volt ahhoz, hogy rájöjjek: nagyon sok mindenből felesleges drágát venni, az olcsó is ugyanúgy jó. 🙂

Szerintem ami fontos benne, hogy színes legyen, legyen rajta mondjuk egy tükrös játék, egy csörgő/zenélő játék, és hogy a baba felé nézzenek a játékok. Ezt úgy értem, hogy sok szőnyegen úgy lógnak a játékok, hogy a baba a lábukat látja csak. Ha van barátnőd, aki tudna kölcsönadni, inkább kérdezd meg, olyan sokáig nem használjátok. Ha első baba és még terveztek, akkor végülis érdemesebb venni. 🙂

2017. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 2 is, először ezt használtuk míg nem kúszott-mászott:


[link]


Ezen nagyon ügyesen megtanulta a fogást, nyúlást, forgást, nagyon szerette.

Aztán 6 hónapos kortól mikor már kúszott-mászott vettem egy ilyet meg habtapit:

[link]

Ezen meg a kúszást tudta gyakorolni, először csak 360 fokba végig forgott/kúszott épp amelyik játékot el akarta érni mikor meg már az egész lakásba ment habtapit használtunk.

Nekünk mind a 2 játszószőnyeg nagyon fejlesztő volt.

2017. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első baba lesz, de szeretnénk majd még legalább 2 tesót neki, így úgy gondoltuk, hogy mindenből kap újat, csak nem a legdrágábbat. :)

Ilyen 6-9 ezer körül néztem én is, csak nem tudtam, jók-e azok is, vagy a 15 felettiek többet tudnak-e valamivel.

Van egy 2 éves unokaöcsém, de tesómék nem használtak játszószőnyeget, meg az egyik barátnőmnek van egy fél éves babája, de ők sem használtak/használnak, így kipróbálni sem tudjuk. De akkor nézegetem őket és ha lesz valami jó áron, ami tetszik is, akkor megveszem.

Köszi még egyszer! :)

2017. aug. 2. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!