Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos hasfájás, normális az...

Sos hasfájás, normális az állandó 0-24 sírás?

Figyelt kérdés
Kisfiúnk 6hetes múlt. Van egy nagyobbacska lány már. (2,5) Kisfúnkon már mindent kipróbáltunk, infacol, espumisan, grape water, colief és ezek kombinációja. Egyik se használt vmi sokaz csak dobáljuk a pénzt. Nem tudjuk megnyugtatni kb. Hordozóban nyugszik meg hintáztatva talán. De én, mint anyja nem tudom apja egyre ritkábban a mellkasára téve. Vagy alszik vagy ordít noncs más opcio rgy nap talán 10-20percet van el utána visít. Ez nem normális. Fáj a hasa vagy mit tudom én már, egyszerűen mi se bírjuk alvás nélkül, papaverint nem akarják felírni kérlek segítsetek mit tehetünk még? Kisfiú úgy sír,hogy behergeli magát és nem vesz levegot, egyszeruen nem birjuk fujkodbi ebbol áll az egész napom. Mikor elalszik imát mondok kb, fél óra és ujra visit.( kislány nagyiknál van mert egyszeruen szegényemre nincs kapacisom pedig egy áldás és szivem szakad meg)

2017. aug. 6. 21:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Kedves hetes, nagyszeru,hogy vége lesz heteken belül, de a nagyobb lányomat 1 hete nem láttam, ezt hogy mondom meg neki, miért nincs itt?Tv elé meg nem akarom leültetni,hogy majd,ha apa végez a munkával játszunk..inkább legyen nagyiknál
2017. aug. 7. 07:43
 12/24 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zokd pacsi:)
2017. aug. 7. 07:47
 13/24 anonim ***** válasza:
Nekünk az espumisan minden étkezés előtt alaposan felrázva, torna, hasaltatás vált be! :) Utána álom baba lett mind a kettő! :)
2017. aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

valószínűleg tejfehérje allergiás... milumil komfort 1

(bár ott meg azt írják tejfehérje allergiára nem jó, ezt érti vki? )

próbálok "tejfehérje allergiásként" élni. jobb lenne, ha nem kéne tápszer, bár ezzel kiderülhet vajon tényleg az-e

2017. aug. 7. 13:28
 15/24 anonim ***** válasza:

Ha tejfeherje-allergias, akkor a HA-s tapszer keves, hidrolizalt kell, es az eleg lenne, ha te nem fogyasztanal tejtermeket. Szoptatasi tanacsadoval beszeltel?


A fiam tejfeherjere es tojasfeherjere is erzekeny (a ketto nagyon gyakran jar egyutt, hust, halat, rizst, krumplit, zoldseget, gyumolcsot eszem, nem koplalok). Emellett nagyon sokat sirt, ezert a kozhiedelemmel ellentetben az ilyen babaknal kulonosen fontos, hogy nagyon gyakran tedd mellre, nem pedig x idonkent. Amint mutatja a korai ehsegjeleket, vagy megnyikkan, azonnal cicit kinalni neki. Ha 2-3 orankent eteted, mohon ehet, amivel levegot nyel, ez fokozza a hasfajast, ahogy a hirtelen nagy mennyisegben szopizott anyatej is. Ez hatalmas felismeres volt nekem, mikor vegre megkaptamerrol a helyes infot (lasd lentebb a szoptatasi tanacsadok kepzesi anyaganak kivonatat). A fiam fel orankent-orankent cicizett onnantol, de sokkal rovidebb ideig (a kezdeti idoszakot leszamitva), osszessegeben feleannyit volt cicin, mint elotte, amikor ritkabban kapta, de hosszabban maradt rajta. Ha esetleg attol tartasz, hogy nem kell neki, te pedig tul dokat kinalod, akkor elmondhatom, hogy ha nem arra van szuksege, nemfogja elfogadni. Emellett a fuggoleges testhelyzet (pl. hordozokendovel) is rengeteget segitett nekunk, de igazan a nagyon gyakori szopi. Onnantol konkretan bufiztetnem sem kellett, a bukas is majdnem teljesen megszunt.


Ha kerdesed van, irj nyugodtan privatban, 17 honapos a fiam, meg mindig szopizik, a hasfajos siras azota szunt meg, amiota atalltunk a nagyon gyakori szopira.


[link]

2017. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A milumil comfort nem alkalmazhato tejfeherjeallergiasoknal. [link]
2017. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ez csak proba volt,de nem ez a baja kicsit se lett jobb toke. Dokino szerint mivel hippoallergén valamivel jobbaünak kell lennie, de semmi. Tehét megy a találgatés és kikészit már. Végig visitja aze gész napot, mér kezdek negorulni. Kiprobáltunk mindent, lassan az "osszes idegszálam" elfogy. Nem is lehet megnyugtatni, kicsi jelét se mutatja a megnyugvásnak csak visit.
2017. aug. 9. 21:55
 18/24 anonim válasza:

Szia! Nálunk ugyanez volt. Semmilyen tejterméket ne egyél de még egy falatnyit sem!! Kb egy hét múlva fogod látni a javulást! De tápszert se adj neki mert az is tehéntej alapu vagy irass tejfehérje érzékenyeknek való tápszert. És komolyan mondom hogy még egy falat tejterméket se egyél! És ha nem fogod egyből látni a javulást akkor se egyél tejterméket mert kb 1 hét mire kiürül a szervezetéből teljesen!

Egyébként elmondanám hogy én teljesen leálltam a tejről helyette rizs vagy kókusztejet használtam és teljesen megszünt a sírás mígnem vendégségben kaptam egy tejeskávét amit nem utasítottam vissza... 1 hétig visszajött ugyanaz a sikítva sírás es brutál pukik... azt hittem megőrülök..

2017. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nemhogy tejtermeket nem szabad, de semmilyen tejszarmazekot, felvagottat, majkremet, kekszet, konzerveket, rengeteg mindenben van. A szojat is el kell hagyni, keresztallergiat okozhat. Mi mindent megprobaltunk, kemenyen dietaztam, de igy sem multak el a tunetek (veres kaki, hasmenes, alig gyarapodott), vegul a Milumil Pregomin valt be, az anyatejrol lealltunk. Egy csapasra megszunt minden problema.
2017. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2017. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!