Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos hasfájás, normális az...

Sos hasfájás, normális az állandó 0-24 sírás?

Figyelt kérdés
Kisfiúnk 6hetes múlt. Van egy nagyobbacska lány már. (2,5) Kisfúnkon már mindent kipróbáltunk, infacol, espumisan, grape water, colief és ezek kombinációja. Egyik se használt vmi sokaz csak dobáljuk a pénzt. Nem tudjuk megnyugtatni kb. Hordozóban nyugszik meg hintáztatva talán. De én, mint anyja nem tudom apja egyre ritkábban a mellkasára téve. Vagy alszik vagy ordít noncs más opcio rgy nap talán 10-20percet van el utána visít. Ez nem normális. Fáj a hasa vagy mit tudom én már, egyszerűen mi se bírjuk alvás nélkül, papaverint nem akarják felírni kérlek segítsetek mit tehetünk még? Kisfiú úgy sír,hogy behergeli magát és nem vesz levegot, egyszeruen nem birjuk fujkodbi ebbol áll az egész napom. Mikor elalszik imát mondok kb, fél óra és ujra visit.( kislány nagyiknál van mert egyszeruen szegényemre nincs kapacisom pedig egy áldás és szivem szakad meg)

2017. aug. 6. 21:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy tejszármazékot sem szabat, tisztában vagxok, kb.alig eszek.

Éjszakák kimondoztan jók már, pátszor kel, és vissz is alszik,maradjon is így. Napkozben meg nyugos,fene se tudja néha random sír, egyszeruen lehet ilyen, de tény azért a frontok után nyugodtabb. Lehet sajnis nálunk is ez a 12hét segít csak,bár a sima nyugosségén nem fog:D

Ilyrn úgy érzem:) de már kibírhatóbb

2017. szept. 14. 22:38
 22/24 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok?
2020. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Végig se olvastam :D udv a klubban :) kislányom 2,5 eves volt mikor kisfiam született, hát lehet valaki jónak jellemzi ezt az idoszakot en nem tudom annak. Aranyos cuki baba volt amikor aludt xD de hat hogy 4 hónapos koraig 0 24 sírt kb beleorultunk. Iszonyat hasfajos volt, volt hogy surgossegire rohantunk vele, majd kozoltek,hogy gratulalnak a kisbabahoz, hasfajos ennyi. Nekem a 2017 masodik fele ki is maradt úgy halovany emlekkepeim vannak. Bíztattak itt 3 hónapos korral, vartam, mint a megvaltót hát semmi. 4-5-6 hónapos koraig uvoltott. Ketszer úgyhogy migrenes fejfajasom volt mar. Most is hisztisebb a fiúcska,de egy gongyolni való szeretetgombóc amúgy :) megérte csak hát akkor gyozd kivarni :) tudom rossz erzes mert a nagyobb miatt lelkiismeredfurdallasod van. Sajnos a mai napig piszkalja nekem is a kisebbet, szerintem tuti visszavezetheto erre :( pedig elotte egy angyali nyugodt teremtes volt aki senkinek se artott. Meg kicsit maximalosta a nahy,ha a kisebb nem úgy csinalja kijavítja nem bírja ki😅
2020. dec. 10. 14:06
 24/24 A kérdező kommentje:
Jé ez a sajat kerdesem volt deszupi xDDDD
2020. dec. 10. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!