Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eger harapás lehet?

Eger harapás lehet?

Figyelt kérdés

Egyik este nyitva maradt az ajtónk, és beszökött rajta egy egér. Az egeret láttuk aznap este 2x is, de nem tudtuk elfogni, azóta is keressük. Tettünk ki csapdát, nincs meg. Nem láttam azóta, meg a hangját sem hallom. Ma reggel viszont mikor felkeltünk a lányomnak három pici sérülés volt a vádliján. Karmolásnak mondanám, egy egérhez elég nagynak tűnik, viszont nem tudom mire képesek. Nem láttam még egér harapást sem karmolást.

Egyébként hosszú nadrágban aludt a lányom, szóval mikor levettem a naciját akkor láttam meg. Viszont ha egér alulról bebujhatott a nadrágba.. segítsetek. Nem voltam meg ilyen helyzetben. Ha biztos lennék abban, hogy egér már az orvosnál ülnék.

Nem szeretem az egereket, egyenesen félek tőlük, így lehet hogy most is csak be képzelem. Aki volt ilyen helyzetben, kérem segítsen.



2017. aug. 9. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Dehogy is ... bemaszott a nadragjaba? Olvasd mar vissza magadat, milyen rohejes.

Nem gondolod, ha az eger megharapja akkor hatalmas orditasba tor ki a gyerek ?

Az eger egyebkent jobban fel az embertol mint mi tole!

2017. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
esélytelen, hogy ne kelt volna fel rá a gyerek, ha megharapja egy egér. ha meg felkel akkor hallod, mert sír és vérzik is a harapás.
2017. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném, nem jellemző az egérre ilyen viselkedés. Patkányra igen, de az más tészta. Engem már harapott meg egér gyerek koromban mert a farkánál fogva megfogtam. Icipici lyukat ejt, vérzik és fáj. Kétlem hogy a lányodat egérharapás érte volna.
2017. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sírt éjjel többször is felkelt. Az egyik seb icipici lyuk. A másik kettő nagyobb.
2017. aug. 9. 13:45
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Azért teljesen hülyének nem kell nézni a kérdezőt, az egyik ismerősömnek felszaladt a nadrágjába a combjáig úgy hogy állt, és ébren volt. Szóval nem túl élénk a fantáziája, inkább csak nem ez történhetett.
2017. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó tényleg lehet, hogy túlzásba estem, egérürüléket is kerestem, sehol semmi..
2017. aug. 9. 13:47
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Írd be googlebe, hogy mouse bite, kidob képeket!
2017. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

Az egésn NÖVÉNYEVÖ, és nem harap meg senkit direkt, legfeljebb ha megfogod és szabadulni akar.


Elég siralmas, hogy egy felnött nö, akinek gyereke van, ennyire képtelen gondolkodni!

2017. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Én kétlem, hogy egérharapás lenne, veszett mód fél az egér az embertől. :)
2017. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hat annyira nem félhet, ha aznap mikor beszaladt bement a szekrény alá és ahogy elmentem mellette oda szaladt hozzam...
2017. aug. 9. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!