Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ujszulottnek babaruhakat...

Ujszulottnek babaruhakat milyen mososzerrel mossam, amitol nagyon jo illatuk is lesz a ruhaknak?

Figyelt kérdés
Kinek milyen folyekony mososzer illetve oblito valt be, aminek jo illata van es meg is marad a ruhakon?

2017. aug. 15. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Sano maxima aloe baby öblítő. De elvileg nem minden baba szereti. Van aki a sima mosodiora esküszik es ecetes oblitesre. Hat nem tudom.. Nekem az a maxima bevált meg a sima mosószer vagy dió. Ennek az aloesnak jo az illata ha szereted a puderes babaillatot.
2017. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 marti1986 ***** válasza:
Mandulatejes persil és kamillás lenor.Extra fehér és érzékeny bőrű a kisfiam.
2017. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ariel sensitive és frosch babyt használtam, igen finom és tartós illatuk lett a ruháknak és nagyon puhák maradtak !
2017. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ami nekem a legjobb illat... Persil babáknak, és Silan sensitive. Mindig a kisfiam jut róla eszembe :)
2017. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ém Tomi baby mosógélt használok első perctől. Nagyon szeretem az illatát. Nem kell hozzá öblítő.
2017. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persil mosógél, (babás, sensitive) öblítőt nem használok mellé. Egyebként én is hallottam már erről az ecetes öblítésről, de én valamiért iszonyodom tőle.
2017. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fokyekony Persil, oblito nelkul.
2017. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Baranka ***** válasza:
Ariel, mostanában persil. És sárga olajos silant használok.
2017. aug. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az Ariel sensitive-nek (mandulás talán?) annyira jó illata van meg puhasága, hogy én nem is nagyon öblítek mellé.

De biztosan függ a víz keménységétől is..

2017. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tomi Baby vagy Persil senitive mosógélt és Silan sensitive öblítőt használok. A ruhák illata jó lesz és a babám bőrét sem bántja :) Egyébként magunknak is ugyan így mosok.
2017. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!